Alan chce walki z Pasternakiem! „Ja się tego pajaca nie boję”

fot. YouTube | FAME
Opublikowane 4 sierpnia 2023, 09:53
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Alan Kwieciński zabrał głos w sprawie ewentualnej walki z Michał Pasternakiem. Panowie od dłuższego czasu pozostają w medialnym konflikcie.

Organizacja Fame MMA od dawna sięga po co bardziej medialne postaci ze świata sportu. Jednym z ich najnowszych nabytków został Michał Pasternak, niezwykle doświadczony fighter MMA, który zaliczał występy nie tylko w polskich, lecz także w zagranicznych federacjach. Popularny „Wampir” jest skonfliktowany z Alanem Kwiecińskim, choć póki co do pojedynku nie doszło.

Kwieciński chętny na walkę z Pasternakiem!

To może zmienić się już wkrótce. „Alanik” gościł w studio Fansportu.pl. Wypowiedział się tam między innymi na temat Denisa Załęckiego, jak i właśnie Michała Pasternaka. Kwieciński stwierdził, że nie obawia się doświadczonego oponenta i prędzej czy później dojdzie do ich spotkania w klatce.

Nie bałem się bić z Denisem, z jego ojcem, z Michałem Pasternakiem – też bym się nie bał. Może bym był skazywany na porażkę, w co nie wątpię, ale ja się nie boję bić. Ja się tej walki nie boje. I wiem, że prędzej czy później dojdzie do tej walki. Mój menedżer chce układać moją karierę tak, żeby było dobrze. Ale nie raz trzeba patrzeć, co chce zawodnik, co chcą ludzie zobaczyć.

To nie jest tak, że ja się tego pajaca boję. Ja tego pi… się nie boję. Nie, ja się go absolutnie nie boję.

Cały wywiad z Alanem Kwiecińskim obejrzysz -> TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO