Wrzosek krytycznie o Szelidze! „Jego ruchy są przekomiczne. Do tego jest moralnie…”

fot. YouTube
Opublikowane 4 sierpnia 2023, 08:52
przez Jakub Hryniewicz
0
1
Brak komentarzy

Marcin Wrzosek już na początki września przystąpi do rewanżu z Piotrem Szeligą. W związku z ostatnią słabą passą rywala, na FAME 19 „Polish Zombie” będzie mógł liczyć na duże wsparcie publiczności.

Pierwsze spotkanie byłego mistrza KSW z „Szelim” zakończyło się bardzo nieszczęśliwie. Marcin bardzo szybko niefortunnie wylądował na macie i doznał bardzo poważnej kontuzji ręki. Nie tylko nie był w stanie kontynuować starcia, lecz także potrzebował kilku miesięcy na powrót do pełni sprawności.

Na niedawnym evencie Fame Friday Arena 1 poinformowano, że na FAME 19 dojdzie do rewanżu pomiędzy panami w K-1. Szeliga został wygwizdany przez publiczność a obecnie jest jedną z najmniej lubianych postaci w środowisku freakowym.

Wszystko przez to, że związał się z partnerką swojego trenera, kiedy ten po wypadku na ringu znajduje się w specjalistycznym ośrodku pod stałą opieką. Wcześniej freak fighter zbierał pieniądze na jego leczenie i stwierdził nawet, że zaczął go traktować jak ojca. Narracja „Szeliego” niedawno się zmieniła.

Wrzosek mocno o sytuacji Szeligi

Czy freak fighter zasłużył na gwizdy i wyzwiska? Między innymi o to Wrzosek został zapytany w rozmowie z Michałem Tuszyńskim na kanale Fansportu.pl.

Uważam, że sobie zasłużył. Po ludzku troszeczkę nie jest miło patrzeć na to, jak kogoś tak wygwizdują. Ale z drugiej strony, taki kubeł [zimnej wody], taki 'reality check’ jest nieunikniony. (…) Te ruchy medialne, które on wykonuje od dość dawna są przekomiczne, głupie, a ten jest jeszcze do tego moralnie… niech każdy se oceni jaki.

Cały wywiad z Marcinem Wrzoskiem obejrzysz -> TUTAJ.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO