Alan unika walki!? Pasternak ujawnia: „Były oferty. On tylko na wywiadach chce pokazać, że…”

Fot. FAME/YouTube
Opublikowane 11 sierpnia 2023, 12:01
przez Przemek Krautz
1
1
Brak komentarzy

Michał Pasternak skomentował wypowiedzi Alana Kwiecińskiego, który podczas wywiadów zapewnia, że nie boi się konfrontacji z „Wampirem”.

O takim zestawieniu mówi się już od miesięcy, jednak wygląda na to, że na razie do walki nie dojdzie. Niedawno „Alanik” pojawił się w studio FANSPORTU TV, gdzie zapewnił, że nie obawia się starcia z Pasternakiem i jest otwarty na taki pojedynek:

– Nie bałem się bić z Denisem, z jego ojcem, z Michałem Pasternakiem też bym się nie bał. Może bym był skazywany na porażkę, w co nie wątpię, ale ja się nie boję bić. Ja się tej walki nie boje. I wiem, że prędzej czy później dojdzie do tej walki. To nie jest tak, że ja się tego pajaca boję. Ja się nie boję. Nie, ja się go absolutnie nie boję.

Pasternak o walce z Alanem

Teraz Pasternak przy okazji ostatniego wywiadu z „Szalonym Reporterem” miał okazję odpowiedzieć na słowa Alana. Co ciekawe, zdradził że już nie raz federacje proponowały taki pojedynek. Podkreślił jednak, że Kwieciński w rzeczywistości boi się przyjąć walkę:

– Alan jest zesrany. Jak z robią z nim wywiad, to chce walczyć. Jak się kończy wywiad, to jego odwaga odchodzi. Przychodzi oferta, to się zamyka w domu. Była oferta nie raz.

– Jesteśmy w jednej federacji i nawet wcześniej były propozycje z nim, ale on nie chce walczyć, tylko pokazać ludziom, że jest zawodnikiem. On nie jest żadnym zawodnikiem. Kreował się na mistrza K-1, a jego walki pokazują coś innego.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO