Ferrari odpowiada na film Tańculi! Opublikował list z urzędu skarbowego: „Chciał wykręcić lewą aferę”

Fot. YouTube/FAME
Opublikowane 15 sierpnia 2023, 08:59
przez Przemek Krautz
7
15
Jeden komentarz

Amadeusz „Ferrari” Roślik odpowiedział na zarzuty ze strony rywala Arkadiusza Tańculi i w ostrych słowach wypowiedział się na jego temat.

Do pojedynku pomiędzy freak fighterami dojdzie już 2 września w main evencie gali FAME 19. Początkowo „Aroy” miał zmierzyć się z Krzysztofem Włodarczykiem, jednak pięściarz wycofał się już po ogłoszeniu walki, a jego miejsce zajął „Ferrari”.

Pomiędzy panami raczej nie było wcześniej złej krwi, jednak przed galą postanowili zadbać o tak zwane dymy. Amadeusz między innymi zaatakował rywala podczas face to face oraz wbijał szpilki na wywiadach. Tańcula nie pozostawał dłużny i odpowiedział „Ferrariemu”.

„Ferrari” odpowiada na film Tańculi

Co ciekawe, postanowił nawet opublikować materiał, w którym próbuje ujawnić, jak w rzeczywistości wygląda sytuacja Amadeusza. W filmie pokazuje m.in. zdjęcia dokumentów, według których Roślik jest zadłużony na 127 tysięcy złotych w urzędzie skarbowym.

Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać. „Ferrari” udostępnił potwierdzenie, że cała sytuacja związana z zadłużeniem była jedynie pomyłką. W mocnych słowach uderzył w Tańculę oraz zapowiedział, że zastanawia się nad ujawnieniem zarobków we freak fightach:

– I co Tańcula? Mój menedżer wykopał dokument, który potwierdza, uchylenie i że był to błąd. Co sądzicie o wiarygodności tego psa? Ewidentnie lewą aferę chciał wykręcić. Myślę, czy nie pokazać wam, jakie są zarobki we freakach. Chcecie?

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
7
15
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
Adam
6 miesięcy temu

Nie ma daty sporzadzenia, przesłanki uchylenia. Na pierwszy rzut oka wyglada jak odpowiedź na wniosek złożony przez stronę postępowania egzekucyjnego. Trochę mało wiarygodny.

WIDEO