Austria obawia się kibiców Legii! Na mecz w Wiedniu ściągnięto policjantów z całego kraju

Fot. YouTube
Opublikowane 17 sierpnia 2023, 12:35
przez Przemek Krautz
4
1
Brak komentarzy

Już dzisiaj Legia Warszawa na wyjeździe rozegra rewanżowe spotkanie z Austrią Wiedeń w ramach kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy.

Przed pierwszym spotkaniem ekipa z Wiednia była ogromnym underdogiem. Mimo to udało jej się odnieść zwycięstwo 2:1. Legia znajduje się w gorszej sytuacji i tym razem kursy są całkiem inne, jednak nadal nie znacznie faworyzujące warszawski klub.

Mecz Legii możesz obstawić w Fortunie, korzystając z atrakcyjnych bonusów. Już za samą rejestracją dostaniecie darmowe 20 zł, a przy pierwszym depozycie dodane będzie 10 zł. To jednak nie wszystko. Trzy pierwsze zakłady do 100, 200 i 300 zł obstawicie bez ryzyka. Jeśli kupon okaże się trafny, wygrana wpada na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci postawione środki!

-> Odbierz bonus i obstaw mecz bez ryzyka

Austria obawia się polskich kibiców

Wydarzenie, które odbędzie się na Franz Horr Stadion o godzinie 19:00 uznawane jest za mecz wysokiego ryzyka. Austriacy bowiem obawiają się kibiców z Warszawy, gdyż „Teddy Boys” cieszą się złą sławą.

Głos w tej sprawie zabrał sam rzecznik wiedeńskiej policji Mattias Schuster, który przekazał, że na mecz bilety otrzymało 1450 kibiców Legii. Około kolejny tysiąc ma udać się do Wiednia bez wejściówek, licząc na to, że być może uda się je załatwić na miejscu.

Służby chcą odpowiednio zabezpieczyć wydarzenie i do stolicy wysłano funkcjonariuszy z całego kraju. Łącznie 950 mundurowych będzie pracować przy dzisiejszym meczu. Dookoła stadionu powstanie strefa bezpieczeństwa, gdzie policjanci będą przeprowadzać kontrole podejrzanych osób.

Zapowiedziano także wzmożone kontrole na granicach, gdyż zapewne większość kibiców przyjedzie prywatnymi samochodami czy busami.

Kto wygra mecz?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments