Jóźwiak mocno o Clout MMA! „Nie szanuję takich organizatorów. Bezczelnie kłamią”

Fot. YouTube/Clout MMA
Opublikowane 18 sierpnia 2023, 08:44
przez Przemek Krautz
2
2
Brak komentarzy

Paweł Jóźwiak wypowiedział się na temat Clout MMA. Wyjaśnił, że włodarze podpisali kontrakty z zawodnikami, którzy mają obowiązujące umowy z inną federacją.

Prezes FEN był gościem w studio FANSPORTU TV i poruszył kwestie zarówno sportowe, jak i freakowe. Zabrał głos m.in. w sprawie rewanżu z „Boxdelem”, gal Fight Exclusive Night czy Prime Show MMA. Krytycznie wypowiedział się o nowej organizacji i przyznał, że jej nie szanuje.

Wszystko ze względu na to, iż Clout MMA dzień przed galą ogłosiło pojedynek Adriana Ciosa z „Magicalem Jr’em”. Do starcia miało dojść na ostatnim wydarzeniu Prime, jednak po sporym zamieszaniu pierwszy z freak fighterów nie wyszedł do klatki.

Jóźwiak zapowiedział, że wobec zawodników zostaną wyciągnięte konsekwencje prawne. Odniósł się także do problemów z transmisją gali i zapowiedział, że sam złoży reklamację ze względu na niedziałające PPV:

– Nie szanuję organizatorów, którzy nie szanują innych organizacji i kontraktów. Biorą zawodników i bezczelnie łgają, że nie chcą z nikim wojować, że nikogo nie podkradli, że są święci. Dobrze wiedzą, co zrobili. Zabrali Prime dwóch zawodników, wiedząc że mają kontrakty. Organizacja Prime szykuje już kroki prawne względem zawodników.

– A jak ktoś zarzuca, że konkurencja nieuczciwa ich zaatakowała, ataki hakerskie i tak dalej, a mówią, że z nikim nie chcieli wojować. Nie podoba mi się to i tyle.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments