Czwartek, 18 Lipca, 2024

Szef KSW ujawnia szczegóły kolejnego pojedynku Szpilki! “Świetny rywal, świetna walka. Jedną z opcji jest…”

Fot. YouTube
Opublikowane 24 sierpnia 2023, 11:48
przez Przemek Krautz
1
0
Brak komentarzy

Martin Lewandowski potwierdził doniesienia na temat Artura Szpilki. Zdradził, jakie zestawienia dla byłego pięściarza planuje organizacja KSW.

“Szpila” w MMA stoczył już trzy pojedynki i wszystkie zwyciężył przed czasem. Wygrał z Siergiejem Radczenko, Denisem Załęckim, a ostatnio znokautował Mariusza Pudzianowskiego. Niedawno przekazał, że doszło do spotkania z szefem federacji i wie, kiedy stoczy kolejną walkę.

Teraz w wywiadzie dla kanału Klatka po klatce Lewandowski przekazał, że będzie to grudniowa gala, która od kilku lat odbywa się na hali w Gliwicach. Potwierdził również przypuszczenia dotyczące przeciwnika byłego pięściarza.

Szef KSW o walce Szpilki

Jednym z potencjalnych rywali jest Arkadiusz Wrzosek. Panowie mieli zmierzyć się w ubiegłym roku, jednak Szpilka doznał kontuzji i musiał przejść operację. Inną opcją jest Errol Zimmerman, który mógłby przyciągnąć zagranicznych kibiców.

Szef federacji nie ma jednak wątpliwości, że dla polskich widzów o wiele ciekawszym zestawieniem jest pojedynek “Szpili” z Wrzoskiem:

– Jeżeli Artur Szpilka to zdecydowanie grudzień. Natomiast mamy kilka problematycznych zapisów, które muszę z nim przenegocjować. Jest dużo wątków, które z Arturem muszę rozwiązać. Obiecałem mu, że nie będziemy tego rozwlekać i parę rzeczy musimy wyjaśnić i tu akurat o kasę nie chodzi. Cały kontrakt.

– Świetny rywal, świetna walka. Arek Wrzosek to jedna z opcji, jedna z tych ciekawszych opcji. Dwóch zaje….ych zawodników, weszli mocnym impetem do klatki MMA. Na szczęście nie koledzy, nie z tego samego klubu, szanujący się. Zresztą walka była już ogłoszona. To jest jedna z opcji. Errol Zimmerman też jest jedną z opcji.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO