Środa, 17 Lipca, 2024

FAME ma za sobą rekordowy rok! Boxdel komentuje sprzedaż PPV! “Można szacować to na kilkumilionową widownię”

Fot. FAME
Opublikowane 1 września 2023, 13:27
przez Przemek Krautz
0
2
Brak komentarzy

W ostatnim czasie pojawiło się sporo opinii, że freak fighty mają najlepszy czas już za sobą. Włodarz FAME zapewnia, że jest wręcz przeciwnie.

W środowisku sportów walki co jakiś czas można usłyszeć głosy, że popularność wydarzeń freakowych zacznie spadać, a na rynku jest zbyt wiele organizacji, przez co nie przyciągają one już uwagi tak jak wcześniej. Początkowo gale odbywały się kilka razy w roku, aktualnie jest ich znacznie więcej, a teraz FAME organizuje aż dwa eventy jednego miesiąca.

Włodarz Michał “Boxdel” Baron w rozmowie z portalem sport.pl zapewnia jednak, że jest odwrotnie i freak fighty cały czas zyskują popularność:

– Fakty są takie, że FAME ma za sobą rekordowy rok, jeśli chodzi o wszystkie kluczowe parametry popularności. Obecny również wygląda znakomicie na ten moment. Zatem dane liczbowe wskazują na wręcz odwrotną tendencję.

Zdradził również, jak wyglądają wyniki PPV. Federacja FAME generuje sprzedaż w wysokości około pół miliona dostępów na galę, co bez wątpienia jest gigantycznym sukcesem.

– Sprzedajemy po około 500 tys. PPV na galę. Można szacować, że to kilkumilionowa widownia. Mamy dokładne dane, które wskazują, że zdecydowanie największy odsetek naszych widzów to osoby dorosłe.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO