Ferrari publikuje mocny materiał o Tańculi! Ujawnił prywatne rozmowy swojego rywala!

fot. YouTube
Opublikowane 1 września 2023, 11:02
przez Jakub Hryniewicz
17
33
3 komentarze

Już w sobotę odbędzie się gala FAME 19, a atmosfera między bohaterami walki wieczoru staje się coraz bardziej napięta. Amadeusz „Ferrari” wytoczył kolejne potężne działa przeciwko Arkadiuszowi Tańculi.

-> Oglądaj FAME 19 na żywo

Do ogłoszenia walki wieczoru najbliższej gali Fame MMA nic nie wskazywało na to, że między panami jest tak wielki konflikt. Od kiedy oficjalnie ogłoszono starcie Ferrari vs Tańcula panowie przerzucają się kolejnymi inwektywami, a na ostatniej konferencji Amadeusz rzucił się na Arka.

Gdzie oglądać Fame MMA 19? Jak zawsze transmisja live dostępna będzie wyłącznie w systemie Pay-Per-View. Cena waha się od 34,99 zł do 39,99 zł, a podyktowane jest to wybraną formą płatności oraz wariantem. Kliknij w baner i oglądaj na żywo!

Niedawno Arkadiusz Tańcula nagrał wideo dyskredytujące postać Ferrariego. Aktor wytknął przeciwnikowi kreację na wielką gwiazdę, choć mieszka z rodzicami, i dodatkowo wytknął nieopłacenie na czas jednej z faktur (choć organizacja niczego nie potwierdziła). Freak fighter w ostrych słowach odniósł się do Arka na konferencji, a prawdziwe apogeum ataku zamieścił w sieci.

W przeddzień ważenia i ostatniego face to face, do czego dojdzie dziś wieczorem, „Ferrari” na swoim kanale zamieścił wideo uderzające w Tańculę. Amadeusz był oskarżany o pomówienia, ale podkreślił w nagraniu, że w porównaniu do swojego oponenta, zawsze jet szczery.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
17
33
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Tańcula pozwie Ferrariego!? Reaguje na mocny materiał rywala: „Zgłoszę się do federacji i…” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 miesiąc temu

[…] Amadeusz jednak opublikował nagranie, w którym poparł swoje słowa dowodami w postaci prywatnych rozmów Arkadiusza. Szczegóły znajdziesz tutaj – Ferrari publikuje mocny materiał o Tańculi!  […]

Romeles
Romeles
1 miesiąc temu

Ciekawe czy Nikitę dziura boli

Xywy
Xywy
Reply to  Romeles
27 dni temu

🤣🤣🤣

WIDEO