Czwartek, 18 Lipca, 2024

FAME 19. Fabijański znokautowany w 47 sekund! Opuścił klatkę na noszach!

Opublikowane 2 września 2023, 23:06
przez Przemek Krautz
4
3
Brak komentarzy

Gala FAME 19 to wyjątkowe wydarzenie. Tym razem na karcie walk znalazło się więcej pojedynków na zasadach K-1 niż MMA. Kibice jednak wolą walki stójkowe, w których nie raz dochodziło już do efektownych nokautów.

-> Oglądaj całą galę Fame MMA 19

Do akcji powrócił “Filipek” który w ostatnim czasie bije się wyłącznie w pojedynkach stójkowych. Wszedł do klatki po serii trzech porażek i zapowiadał, że wróci na zwycięskie tory. Raper ma za sobą przegraną z Robertem Karasiem, brazylijskim influencerem oraz Marcinem Dubielem.

Mimo to wyszedł do walki jako gigantyczny faworyt. Jego przeciwnikiem był bowiem Sebastian Fabijański, który naprawdę słabo zaprezentował się w swoim debiucie. W pierwszym pojedynku zmierzył się z raperem “Wac Toja”, a bukmacherzy byli przekonani, że aktor zwycięży.

Ten jednak został zdominowany i ciężko znokautowany już w 35 sekund. Po porażce przyznał, że walki być może nie są dla niego, ale postanowił po raz kolejny spróbować swoich sił w klatce.

-> Oglądaj FAME 19 na żywo

Sprawdź wywiady po FAME MMA 19!

RELACJA

RUNDA 1

Filipek szybko zaczął od low kicka, agresywnie ruszył freestyle’owiec. Fabijański próbował odpowiadać, ale siadł potężny sierp! Liczony Sebastian i sędzia kończy walkę!

Wynik walki: Filip „Filipek” Marcinek wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

(Artykuł w trakcie aktualizacji)

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO