Środa, 17 Lipca, 2024

FAME 19. Szybkie zwycięstwo Natana! Nokautuje Hejtera w pierwszej rundzie! (VIDEO)

Opublikowane 2 września 2023, 20:23
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Czas na wielkie emocje! Już dziś o 19:30 rozpoczęła się gala Fame MMA 19, na której nie brakuje emocjonujących zestawień. W pierwszym z nich wystąpi Natan Marcoń i skonfliktowany z nim Mariusz “Hejter” Słoński.

-> Oglądaj całą galę Fame MMA 19

Dzisiejszy event Fame MMA obywa się w krakowskiej Tauron Arenie, gdzie kibice zobaczą aż 10 niesamowicie ekscytujących starć. W walce wieczoru dojdzie do pełnego złej krwi pojedynku Arkadiusz Tańcula vs Amadeusz “Ferrari” Roślik. Wcześniej dojdzie też do niezwykle interesującego rewanżu Wrzosek vs Szeliga, gdzie publiczność zdecydowanie stała będzie za “Polish Zombiem”.

Kartę walk FAME MMA 19 otworzyło starcie zawodników, którzy przegrywali w swoich ostatnich występach. Natan Marcoń pojawił się w organizacji w ubiegłym roku i szybko musiał zmierzyć się z falą hejtu. “Bóg Estetyki” w debiucie przegrał przez decyzję z “Wiejskim Koksem”, ale wdał się też w kolejne konflikty. Jego przeciwnikami zostali Piotr Szeliga oraz “Daro Lew”. Z tym drugim Marcoń wszedł do oktagonu przed kilkoma miesiącami. Po kolejnych nieudanych 3. rundach Natan przegrał kolejnym werdyktem.

Teraz czeka go walka z dawnym kolegą. Mariusz Słoński od dawna zna się ze swoim oponentem, który ma do niego bardzo osobisty problem. “Nowa wersja” Natana Marconia przypominać może kreację “Ferrariego”, z którym “Hejter” przegrał w ostatniej walce. Przed dzisiejszą musiał mierzyć się z wieloma osobistymi przytykami. Panowie odgrażali się ciężkimi nokautami, co zwiastowało ostrą bitkę na zasadach K-1 na otwarcie!

-> Oglądaj FAME 19 PPV na żywo

FAME 19: Natan vs Hejter – RELACJA

RUNDA 1

Hejter od razu ruszył latającym kolanem! Natan szybko stara się atakować cepami. Słoński seryjnie okopuje low kickami Marconia, który szuka skrócenia dystansu. Było spięcie i “Bóg Estetyki” sygnalizuje wsadzenie palca w oko! Wracają do gry, Natan atakuje kopnięciem, a zaraz trafia potężnym lewym! Idzie za ciosem, oddaje mu Słoński, ale Marcoń nie przestaje trafiać uderzeniami i zalicza drugi nokdaun!

Wynik walki: Natan Marcoń wygrywa przez TKO w 1. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO