Czwartek, 18 Lipca, 2024

FAME 19. Tyburski po raz kolejny wygrywa z Alberto! Rozbija rywala w drugiej rundzie! [WIDEO]

Opublikowane 2 września 2023, 23:29
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami pierwszy co-main event gali FAME 19. Tym razem w krakowskiej Tauron Arenie doszło do rewanżowego pojedynku pomiędzy Pawłem Tyburskim i Alberto Simao.

-> Oglądaj całą galę Fame MMA 19

Panowie po raz pierwszy zmierzyli się na gali High League 5. Wówczas już w drugiej odsłonie przez TKO zwyciężył bardziej doświadczony “Tybori”. Od tamtego czasu stoczył dwa pojedynku i pokonał Denisa Załęckiego oraz przegrał z Michałem Pasternakiem.

Natomiast Alberto stoczył jedną walkę z “Kubańczykiem” uznawanym za jednego z najlepszych stójkowiczów we freak fightach. Pojedynek rozstrzygnął się na pełnym dystansie i po niejednogłośnej decyzji zwyciężył Jakub Flas. Werdykt wywołał jednak sporo kontrowersji.

Alberto przed rewanżem był przekonany, że tym razem to jego ręka powędruje w górę. Inne zdania byli jednak bukmacherzy. Jego rywalem wszedł bowiem do klatki jako jeden z największych faworytów na całej karcie walk FAME 19.

-> Oglądaj FAME 19 na żywo

RELACJA

RUNDA 1

Alberto szybko straszy rywala frontami, Tyburski poluje na kontrę i rzuca się na oponenta. Miesza poziomy Paweł, markuje na dół i atakuje na głowę. Mocne uderzenie Tyburskiego! Alberto na wstecznym, inkasuje mocny lewy! Dochodzi do głosu Simao, dobrze atakuje kopnięciami i sięga prawym na szczękę. Tyburski balansuje tułowiem, szuka potężnego prawego sierpa.

RUNDA 2

Alberto ruszył agresywnie z kopnięciami. Poczuł krew raper, Tyburski szuka swojego prawego cepa, ale odpowiada mu Simao. Paweł wyczuł moment i rzucił się z atakiem. Alberto zdaje się doznał kontuzji, trafił go Tyburski mocną serią. Było liczenie, a po powrocie nie przestaje atakować go “Księżniczka”! Kolejne liczenie i sędzia przerywa walkę!

Wynik walki: Paweł „Księżniczka” Tyburski wygrywa przez TKO w 2. rundzie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO