Czwartek, 18 Lipca, 2024

Don Diego miał zawalczyć na FAME 20! Rywal ujawnia: “Mieliśmy się bić, ale…”

Fot. GROMDA
Opublikowane 4 września 2023, 08:40
przez Przemek Krautz
0
2
Brak komentarzy

W minioną sobotę odbyła się emocjonująca gala FAME 19. Wygląda na to, że kibiców niestety ominął ważny moment, który miał być ogłoszeniem kolejnej walki.

W krakowskiej Tauron Arenie do klatki wyszedł Piotr Szeliga, w którego narożniku znalazł się Mirosław Okniński. Wcześniej freak fightera trenował Mateusz Kubiszyn, jednak ten po aferze zdecydował się zakończyć współpracę z “Szelim”.

“Don Diego” w FAME?

Pomiędzy trenerami doszło też do konfliktu i mocnej wymiany zdań. Okniński zaproponował też, żeby “Don Diego” zmierzył się z jego synem, a także wspomniał o pojedynku z Szeligą.

Teraz po gali do sieci trafiło nagranie Adama Oknińskiego, który przekazał, że miał zmierzyć się z Kubiszynem na FAME 20. Mistrz GROMDY jednak przełożył walkę o kolejne pół roku, gdyż przyznał, że nie jest jeszcze gotowy:

– Siemanko, wracamy właśnie z Krakowa. Miałem mieć mega newsa dla was. 20 listopada miałem się bić z mistrzem GROMDY “Don Diego”. Ale wychodzi na to, że nasz mistrz chyba jednak się obawia, bo musi się mocniej przygotować i przekłada walkę o pół roku. Jak to jest? Co jest z tobą “Don Diego”? Wydygałeś?

Sprawdź wywiady z zawodnikami po gali FAME 19:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO