Don Kasjo uderza w celebrytów! Stanął w obronie Szeligi: „Hieny z showbiznesu gadają o moralności”

fot. YouTube
Opublikowane 6 września 2023, 12:42
przez Jakub Hryniewicz
16
3
3 komentarze

O Piotrze Szelidze w ostatnim czasie jest bardzo głośno ze względu na związkową aferę. W jego obronie stanął „Don Kasjo”, który wytknął hipokryzję wszystkim tym, którzy go atakują.

Popularny „Szeli” w miniony weekend stoczył wyczekiwany rewanż z Marcinem Wrzoskiem. „Polish Zombie” jeszcze przed pojedynkiem wytrącił rywala z równowagi, gdyż na utwór, do którego wychodził wybrał piosenkę Mój przyjacielu Krzysztofa Krawczyka. W oktagonie zaś dokonał istnej egzekucji, kończąc Szeligę w 3. rundzie.

Freak fighter nie miał w ostatnim czasie najlepszej passy. Związał się z żoną byłego trenera, przez co w sieci i poza nią spadł na niego ogromny hejt. Dodatkowo drogie „Szeliegi” rozeszły się z jego dotychczasowym szkoleniowcem „Don Diego” i grupą menedżerską Artnox. Piotrek znalazł już nową osobą zarządzającą jego karierą, jak i klub dołączając do Akademii Sportów Walki Wilanów.

Mało kto staje w obronie Piotra Szeligi, a do tego wąskiego grona dołączył Kasjusz Życiński. Popularny „Don Kasjo” po porażce z Dominikiem Zadorą, który wystąpi na FAME Friday Arena 2, znikł z przestrzeni Internetu. Przy okazji ostatniej gali FEN 50 udzielił wywiadu TV Reklamie, gdzie skrytykował podejście osób ze światka celebryckiego, które krytykują „Szeliego”:

Gadają na tego Szeligę… W tym showbiznesie, jak ludzie gadają z boku, Kasjusz od tego świata się odsuwa. Jak patrzę, jakie tam jest kłamstwo i moralności tam w ogóle nie ma no to woli się odsunąć. Ale jak ja widzę, jak te … z showbiznesu na tego Szeligę tak naciskają, to jakbyś weszła z kamerą na afterparty, to tam co drugi r… dziewczynę kolegi, ten tego, tam jest jedna wielka… A oni gadają o jakiejś moralności, że tak się nie robi. To dla mnie jest śmieszne.

Ja tego nie będę oceniał, czy Piotrek dobrze zrobił, czy nie, ale jak te hieny z showbiznesu to komentują… Tak nie mają pomysłu na siebie, że biednego Piotrka muszą katować, bo na tym próbują zasięgi zrobić. Jak jakaś … z showbiznesu mówi o moralności, to to jest dla mnie śmiech.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
16
3
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DomDoom
DomDoom
26 dni temu

To fan sportu czy pomponik w końcu sie zdecydujcie!!!!

Mike
Mike
Reply to  DomDoom
25 dni temu

oboje byli sportowcami jakiś czas temu (wystarczy użyć przeglądarki).

Filip
Filip
Reply to  DomDoom
25 dni temu

Poprostu bez głupiego dogadywania. Sam sobie winien filmiki i zdjęcia ok. A po drugie zasada . I tyle na temat . A nie wszyscy dochodzenie i rozszerzanie tematu. A kasio
ok jest . Tylko morda zabardzo szczeka do okola. Potrafi dojebac tekstem. Ale częściej jemu to nie wychodzi. Bo niektóre w większości nie przemyślane i słowa które powie .. A zreszta tyle na temst

WIDEO