Czwartek, 18 Lipca, 2024

Jóźwiak nie chce freak fightów w FEN! Wyjaśnił dlaczego rewanż z Boxdelem odbędzie się na FAME Friday Arena 2

fot. FAME MMA | YouTube
Opublikowane 6 września 2023, 13:49
przez Jakub Hryniewicz
4
5
Jeden komentarz

Pojedynek Jóźwiak vs Boxdel 2 miał odbyć się na jednej z tegorocznych gal FEN. W opublikowanej wczoraj karcie walk FAME Friday Arena 2 starcie to zostało ogłoszone jako main event. Prezes sportowej organizacji wytłumaczył, dlaczego zdecydowano się na taki ruch.

-> Oglądaj FAME Friday Arena 2 w PPV!

Do pierwszego pojedynku na zasadach MMA w rzymskiej klatce doszło na FAME 17. Tam “Boxdel” zdecydowanie dominował nad oponentem, świetnie wykorzystując przewagę masy i łamiąc też między innymi nos Jóźwiakowi. Walka ostatecznie zakończyła się przez TKO po 2. rundzie po tym, jak prezes FEN kręcił głową na pytanie sędziego Jarosza, czy chce kontynuować starcie.

Jednym z zapisów w umowie na ten pojedynek, który panowie ujawnili na konferencji, było to, iż do rewanżu dojdzie na jednej z tegorocznych gal organizacji Pawła Jóźwiaka. On sam był bardzo zadowolony z takiego faktu, gdyż spodziewano się, że występ Michała Barona przyciągnie przed odbiorniki zupełnie nową, niezaznajomioną z FEN publiczność.

Ostatecznie zdecydowano się, że walka numer 2 odbędzie się na FAME Friday Arena 2. Jóźwiak w rozmowie z kanałem MMA – Bądź na bieżąco przyznał, że telefon z propozycją zaskoczył jego samego, ale zgodził się ze względu na warunki: K1 w małych rękawicach. Wyjaśnił też, dlaczego zrezygnował z pomysłu rewanżu na gali FEN.

W pewnym momencie ja to wszystko sobie przemyślałem. Ten FEN teraz tak fajnie się rozwinął sportowo, zrobiliśmy w tym roku już 7 gal, będzie jeszcze jedna. Ilością zbliżyliśmy się do KSW. Każda gala sportowo jest coraz lepsza. Rozpędziliśmy ten wózek naprawdę bardzo mocno, wszyscy nas chwalą.

To czemuż ja znowu mam mieszać, wsadzać do tego sportowego kotła tych freaków? Tak po ludzku sobie przemyślałem, że mi już nawet nie wypada. Jestem teraz między dwoma światami, jestem freak fighterem, troszeczkę crazy i tak dalej, a tam jednak jestem prezesem, tym Pawłem Jóźwiakiem takim poważnym. I nawet mi chyba nie wypada wchodzić z freakami do własnej organizacji, która jest pro sportowa.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
5
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof
Krzysztof
10 miesięcy temu

Kasa misiu kasa. I wszystko jasne

WIDEO