REKORDOWY sold out Fame MMA! Bilety na Friday Arena 2 wyprzedane w niecałe 23 godziny!

Opublikowane 7 września 2023, 10:31
przez Jakub Hryniewicz
0
2
Brak komentarzy

Największa federacja freak fight w Europie pobiła kolejny rekord! Bilety na FAME Friday Arena 2 rozeszły się w okamgnieniu.

-> Oglądaj FAME Friday Arena 2 w PPV!

Ledwo opadł kurz po FAME 19, a największa freakowa organizacja nie zwalnia tempa. Już w piątek 29 września czekają nas kolejne ogromne emocje związane z drugą edycją FAME Friday Arena. Jest to cykl gal, dzięki którym federacja trafia do mniejszych hal, w których wcześniej nie gościła.

Tym razem FAME MMA zawita do Szczecina, gdzie kibice w Netto Arenie obejrzą aż 11 pojedynków w różnych formułach. Dojdzie do rozwiązania konfliktu na linii Tańcula – Polak, a Kacper Błoński zaliczy kolejny występ bez limitu czasowego. Jego oponentem w boksie będzie „Ostry”. W walce wieczoru z kolei zobaczymy rewanż na zasadach K1 pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem, a Michałem „Boxdelem” Baronem.

Już pierwsza gala z serii Friday Arena okazała się ogromnym sukcesem, gdyż bardzo szybko ogłoszono sold out. Tym razem organizacja może się pochwalić absolutnym rekordem! Bilety na FAME Friday Arena 2 rozeszły się w niecałe 23 godziny!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO