Co z walką Szpilka vs „Diablo”? Szef KSW zdradza plany! [WIDEO]

fot. YouTube | KSW
Opublikowane 13 września 2023, 15:57
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Przejście Krzysztofa Włodarczyka do MMA wciąż pozostaje w grze, a wydaje się, że najbliżej jest mu do KSW. Tam wszyscy oczekiwali by walki z jednym zawodnikiem – Arturem Szpilką. Na temat tego zestawienia wypowiedział się Martin Lewandowski.

Pięściarz już jakiś czas był przymierzany do największej polskiej organizacji MMA. Wielkim zaskoczeniem (także dla współwłaściciela KSW) było ogłoszenie „Diablo” jako nowy nabytek freakowej organizacji Fame MMA. Nic jednak do skutku nie doszło. Z profilu Włodarczyka zniknęły grafiki zapowiadające jego udział, a Andrzej Wasilewski zapowiedział, że Krzysztof kolejny pojedynek w ringu stoczy za kilka miesięcy.

Martin Lewandowski już jakiś czas temu mówił, że szykuje się na spotkanie z promotorem „Diablo”. Jak zdradził w rozmowie z kanałem Fansportu.pl do tego jeszcze nie doszło, ale panowie kontaktowali się ze sobą kilkukrotnie w sprawie oferty z KSW.

Szef organizacji przyznał, że chciał zorganizować starcie ze Szpilką jeszcze w tym roku, ale na drodze stanął m. in. uraz Artura. Zapewnił jednak, że bardzo chce doprowadzić do tego starcia.

Dążę do tej konfrontacji, ale nie wiem czy to jest dobry moment. Ci zawodnicy są na różnym etapie, „Diablo” po różnych perturbacjach wrócił, walczy w listopadzie czy październiku. Artur ma kontuzję… Jak rozmawiałem, to nie wiadomo było co z nim, wspominał. że plecy dają się we znaki. Plan był na grudzień. Mogę powiedzieć tyle, że Arturowi ani motywacji, ani odwagi do tej walki nie brakuje.

Kto wygrałby walkę Szpilka vs "Diablo"?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO