Wtorek, 16 Lipca, 2024

Agresywni mężczyźni tłumaczą się po zaatakowaniu Binkowskiego! Chcą, żeby usunął nagranie!

Fot. YouTube
Opublikowane 14 września 2023, 10:52
przez Przemek Krautz
11
9
3 komentarze

Do Artura Binkowskiego odezwali się agresorzy, którzy kilka dni temu zaatakowali go na dworcu. Teraz proszą o usunięcie opublikowanych przez niego materiałów.

Na początku tygodnia media obiegła informacja o skandalicznym zachowaniu wobec byłego pięściarza. Kiedy Binkowski znajdował się na dworcu w Radomiu, dwóch chuliganów kierowało w jego stronę groźby i niecenzuralne słowa.

Binkowski zaatakowany na dworcu

Miało nawet dojść pomiędzy nimi do konfrontacji, w której Binkowski obronił się przed atakiem jednego z napastników. Następnie włączył transmisję live i na żywo pokazał Internautom, jak mężczyźni kilkukrotnie wracają i ponownie go wyzywają.

Próbowali nawet się uspokoić i przekonywali go, żeby ten wyszedł na zewnątrz, aby tam mogli wszystko wyjaśnić. Ten jednak nie zamierzał się ruszać z miejsca, czym tylko zdenerwował agresorów. Ostatecznie jednak mężczyźni dali spokój byłemu pięściarzowi.

Na tym jednak nie koniec sprawy. Kiedy zrobiło się głośno o nagraniu, do Binkowskiego w prywatnej wiadomości zwrócił się jeden z uczestników zajścia. Wyjaśnił, że razem z kolegą był pod wpływem alkoholu i chce, żeby materiał został usunięty, gdyż ukazuje ich wizerunek.

– Mieliśmy zajście na dworcu z Tobą. Po alko. No głupi temat. Za dużo alko u każdej ze stron….dałoby radę skasować ten filmik, bo widać nasze twarze, a kolega nie może się pokazywać. Wiesz, o co chodzi. Tak w ogóle p….ana sytuacja. Nie powinno mieć to w ogóle miejsca stary. Tym bardziej że każdy oglądał twoje walki itd.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
11
9
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Usyk
Usyk
10 miesięcy temu

A policja w Polsce mówi że to jest czynnie karalny dozwolony.
Tak jest w Polsce prawo po….e

Marek2
Marek2
Reply to  Usyk
10 miesięcy temu

Nagrywanie tak. Nagrać to cię może każdy ale udostępnienie wizerunku już nie jest dozwolone. Może to służyć jako dowód w sprawie, ale tylko po to. Do neta nie można.

Dzik.es
Dzik.es
10 miesięcy temu

Chcieliscie być hura bura to teraz nie płaczcie tylko zryjcie …😉