Środa, 17 Lipca, 2024

Labryga gra pod publiczkę? Mocne słowa Pasternaka o Denisie! “Gość chce wyzwań, wyjaśniać nas, a kiedy…”

Opublikowane 19 września 2023, 09:12
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Denis Labryga zapowiedział przed kilkoma dniami, że ma na celowniku całą Akademię Sportów Walki Wilanów. Na słowa freak fightera zareagował Michał Pasternak.

W ostatnim czasie często dochodzi do spięć na linii Akademia Sportów Walki Wilanów – Denis Labryga. Zawodnik trenujący w Warszawskim Centrum Atletyki już jakiś czas temu mówił, że jest chętny na walkę z popularnym “Wampirem”, gdyż byłoby to dla niego wyzwanie. Trener Mirosław Okniński zaproponował mu jednak innego ze swoich podopiecznych, Kamila Mindę.

Labryga w mocnych słowach odniósł się do niedawnych wypowiedzi “King Konga”. Ten odpowiedział Denisowi w wywiadzie na kanale Fasnportu.pl.

Na nagranie Labrygi i zapowiedź, że “będzie się bił z każdym po kolei z Wilanowa” zareagował też Michał Pasternak. W wywiadzie na kanale Goniec Sport popularny “Wampir” przyznał, że mu też seryjnie rzucano wyzwania i on się z tego cieszył. Denis z kolei jego zdaniem szuka wymówki, by uniknąć pojedynku z “King Kongiem”.

Szybki przykład. Kiedyś byłem na WOTORE prowadzić konferencję i w momencie kiedy byłem podwójnym mistrzem to mało kto się rwał do walki ze mną. A jak już byłem w federacji freakowej, to na konferencji rzucało mi wyzwanie 4-5 zawodników, którzy dopiero wchodzili do federacji. Osobiście nie miałem z tym problemu. Cieszył mnie sam ten fakt, ze względu na to,, że jeśli by coś doszło do skutku, to miałbym możliwość walczyć z kilkoma zawodnikami.

A tu jest inna strona. Gość mówi, że chce wyzwań, chce wszystkich nas wyjaśniać, a w momencie, kiedy Minda jest chętny, to “nie, bo on ma małe zasięgi.”

Kto wygrałby pojedynek Minda vs Labryga?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO