Bryczek szczerze o pracy z trenerem Oknińskim: „Dla mnie lepiej było, że nasze drogi się rozeszły” [WIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 22 września 2023, 10:08
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

W naszym studio Fansportu pojawił się najnowszy polskie nabytek UFC, Robert Bryczek. Zawodnik wypowiedział się między innymi na temat swojej sytuacji w organizacji, czy treningów i współpracy z trenerem Mirosławem Oknińskim.

Walki Polaków w UFC obejrzysz w Fortuna TV

Polski zawodnik z Bielska-Białej ma na koncie 17 zwycięstw i 5 porażek. Robert lubi wygrywać przed czasem, brutalnie kończąc przy tym rywali. Przekonało się o tym chociażby 5. jego ostatnich oponentów. Można się spodziewać, że również w UFC zobaczymy kilka efektownych skończeń.

Bryczek pojawił się w studio Fansportu, gdzie poruszony został temat trenerów w karierze zawodnika. Ten przyznał, że najlepiej radzi sobie bez typowego head coacha, o czym świadczyły jego serie. Robert przyznał przy tym, że jest to kwestia indywidualna, a jemu, jako zdyscyplinowanemu indywidualiście pasuje tak, jak jest.

Nowy polski fighter w UFC w przeszłości trenował pod okiem Mirosława Oknińskiego. Robert przyznał, że on nie odnalazł się najlepiej w tej współpracy. O ile szanuje dokonania „Łowcy Skór”, o tyle dla niego dobrze wyszło, że opuścił Akademię Sportów Walki Wilanów.

– Trener Mirek jest bardzo doświadczonym i dobrym trenerem, ale jest też troszeczkę chimeryczny. To nie jest dobre podejście do każdego zawodnika i dla mnie lepiej było, że nasze drogi się rozeszły. Mirek robi dalej swoje, ma sukcesy z zawodnikami jeśli chodzi o freak fighty. Myślę, że dla niego to też jest dobre na tym etapie. Żyjemy w zgodzie.

Całą rozmowę z Robertem Bryczkiem obejrzysz -> TUTAJ.

UFC: Gamrot vs Fiziev – Kursy bukmacherskie

Walkę Gamrot vs Fiziev, która odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę, obejrzysz całkowicie za darmo w Fortuna TV. Wystarczy, że obstawisz dowolny kupon! Jeśli nie posiadasz konta możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej, której bonusy warte są ponad 600 zł!

Zarejestruj się i oglądaj walkę Gamrota za darmo!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO