Bryczek szczerze o przejściu Pasternaka do Fame MMA: „Dobrze zrobił wybierając freak fighty” [WIDEO]

Opublikowane 25 września 2023, 18:08
przez Jakub Hryniewicz
1
0
Brak komentarzy

Robert Bryczek gościł ostatnio w naszym studio Fansportu, gdzie odpowiadał między innymi pytania zadawane przez fanów. Jedno z nich dotyczyło Michała Pasternaka.

Popularny „Wampir” bardzo dobrze zna się z Bryczkiem, gdyż panowie mieli okazję wspólnie trenować na matach Akademii Sportów Walki Wilanów. Robert już jakiś czas temu opuścił warszawski klub, podczas gdy Pasternak pozostał w szeregach trenera Mirosława Oknińskiego.

Michał przed kilkoma miesiącami dołączył do freakowej organizacji Fame MMA, gdzie dotychczas stoczył 2 pojedynki i oba zwyciężył przez decyzję. „Wampir” wyszedł niejako ze swojej strefy komfortu, gdyż walki toczył na zasadach K-1, a zatem bez swojej ulubionej płaszczyzny, czyli parteru.

Wiele osób uważało, że Pasternak popełnia błąd idąc do freak fightów. Innego zdania jest Robert Bryczek, którego niebawem spodziewać się możemy w oktagonie UFC. Odpowiadając na pytania fanów kanału Fansportu.pl zawodnik przyznał, że jego zdaniem Michał podjął dobrą decyzję.

– Miałem okazję nieraz z nim trenować. Często sami jeździliśmy na różne obozy i mieliśmy okazję trenować. Uważam go za bardzo dobrego, doświadczonego zawodnika. Uważam, że dobrze zrobił wybierając freak fighty. Jest przy czterdziestce. W sportowym oktagonie ze zmiennym skutkiem toczyły się ostatnie walki… Nie mając na horyzoncie możliwości walczenia dla największych organizacji, w tym przypadku KSW, prawdopodobnie z powodu trenera, więc szukał zarobku gdzie indziej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO