FAME: Tańcula walczył o przetrwanie! Przegrywa pojedynek z Polakiem! [WIDEO]

Opublikowane 29 września 2023, 23:20
przez Przemek Krautz
1
2
Jeden komentarz

Za nami jedno z najbardziej wyczekiwanych zestawień. W swój konflikt w klatce w końcu mogli wyjaśnić Arkadiusz Tańcula i Adrian Polański, którzy zmierzyli się na zasadach MMA.

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ FAME FRIDAY ARENA 2!

„Aroy” i „Polak” to jedni z najbardziej doświadczonych freak fighterów w federacji FAME. Pierwszy z nich wszedł do klatki z bilansem 7 wygranych i 2 porażek. Mierzył się m.in. o mistrzowski tytuł, jednak przegrał na pełnym dystansie z „Wiewiórem”.

Natomiast Polański w FAME wygrał z 7 z 10 walk. Był mistrzem dywizji półśredniej, ale podobnie jak Tańcula przegrał z Maksymilianem Wiewiórką i nie obronił pasa. Starcie na FAME Friday Arena 2 odbyło się w kategorii do 77,1 i niestety okazało się, że jest to zbyt niska limit dla „Aroya”, przez co ten nie był w stanie zrobić wagi.

ZOBACZ FAME FRIDAY ARENA 2 NA ŻYWO!

FAME Friday Arena 2: Tańcula vs „Polak” – RELACJA

Runda 1:

Od początku dużo kiwek i przyruchów. Zawodnicy nie chcą zaryzykować przyjęcia mocnego ciosu. Jako pierwszy z celnymi uderzeniami ruszył Tańcula, który trafia kilka prostych. „Polak” znacznie mniej aktywny, próbuje atakować lowkickami, jednak zostaje ukarany ciosami na głowę. W końcu Polański trafia dwa mocne lowkicki i lewy prosty. Coraz bardziej okopuje nogę Tańculi. „Aroy” od pewnego czasu bardzo pasywny, dopiero na koniec rundy wyprowadził kopnięcie.

Runda 2:

Tańcula trafia prostym, ale to rywal wywiera większą presję i spycha go pod siatkę. „Aroy” ponownie wraca na środek i próbuje okopywać „Polaka”. Dużo lowkicków na wykroczną nogę przyjmuje Arkadiusz. Polański w końcu wystrzelił z mocnym lewym i naruszył Tańculę. „Aroy” panicznie ruszył po nogi, ale udało mu się jedynie przycisnąć rywala do siatki. Tam dużo obrotów i walka o pozycję.

Runda 3:

„Polak” ponownie wywiera presję i atakuje na zmianę kopnięciami oraz ciosami. Tańcula mocno zmęczony próbuje nieskutecznie obalić. Polański po raz kolejny trafia i zdobywa coraz większą przewagę. „Aroy” wyraźnie bez pomysłu na walkę, próbuje bardzo widocznych obaleń. Cały czas na wstecznym ucieka przed ciosami „Polaka”, który świetnie broni próby sprowadzeń. Ostatnie kilkanaście sekund to celne ciosy Adriana, który cieszy się z wygranej zaraz po ostatnim gongu.

Oficjalny wynik: Adrian Polański wygrywa jednogłośną decyzją sędziów

Sprawdź wywiady z FAME Friday Arena 2:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
2
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Tańcula szczerze po porażce z na Fame Friday Arena 2: „Drugi raz w życiu mi się to zdarzyło. Wygrał z 0,4 Tańculi” [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
2 miesięcy temu

[…] się po skrajnym wycieńczeniu, jakie zafundował mu freak fighter. Efektem tego była porażka przez decyzję z […]

WIDEO