FAME: Boxdel brutalnie nokautuje Jóźwiaka! Ciężkie KO w walce wieczoru! [WIDEO]

Opublikowane 30 września 2023, 00:31
przez Przemek Krautz
0
13
Brak komentarzy

Za nami main event gali FAME Friday Arena 2! Tym razem wydarzenie odbyło się w Szczecinie, a w walce wieczoru do klatki weszli Paweł Jóźwiak i Michał „Boxdel” Baron”, którzy stoczyli wyczekiwany rewanż.

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ FAME FRIDAY ARENA 2!

Do pierwszego pojedynku doszło na gali FAME 17, kiedy to zawodnicy byli bardzo mocno skonfliktowani. Walka wzbudzała ogromne emocje, a rywale chcieli sobie pourywać głowy, w związku z czym zmierzyli się w klatce rzymskiej.

Od pierwszej rundy dominował „Boxdel”, który brutalnie rozbijał Jóźwiaka. Ostatecznie walka zakończyła się dużymi kontrowersjami. Przed rozpoczęciem trzeciej rundy prezes FEN ociągał się m.in. z włożeniem ochraniacza do buzi, mimo że sędzia cały czas go upominał. W końcu Piotr Jarosz zapytał, czy chce kontynuować starcie, na co Jóźwiak pokiwał przecząco głową. Kiedy jednak pojedynek został przerwany, zapewniał, iż chciał dalej się bić.

Tym razem starcie nie odbywało się w klatce rzymskiej, a normalnie w oktagonie. Zawodnicy zmierzyli się na zasadach K-1 i prezes FEN zapowiadał, że brutalnie znokautuje włodarza FAME.

ZOBACZ FAME FRIDAY ARENA 2 NA ŻYWO!

FAME Friday Arena 2: „Boxdel” vs Jóźwiak – RELACJA

RUNDA 1

Jóźwiak trafił na pressującego Boxdela, sięgnął go prawym prostym i padł na deski Michał Baron! Było liczenie, Prezes FEN kontruje kopnięcie prawym na głowę. Ruszył do przodu Paweł, ale jego atak zakończył się na gardzie rywala. Jóźwiak szuka frontów na korpus, dobrze zaatakował go Boxdel, ale Prezes FEN odpowiada mocnymi uderzeniami. Baron wyprowadza dużo celnych kopnięć, odczuje to na pewno Paweł Jóźwiak.

RUNDA 2

Boxdel znów atakuje, Jóźwiak mocno kontruje, ale zaraz obrywa. Michał Baron pozostaje w ofensywie, jest trochę za dystansem, ale trafił Pawła Jóźwiaka i powalił go na deski! Boxdel rusza z kolejnym atakiem, szuka mocnych bomb na głowę Prezesa FEN. Jóźwiak wyprowadza nielegalne kolano i po chwili przerwy wracają do gry. Paweł zdaje się być nieobecny, kolejny low kick i prosty Boxdela powala oponenta na deski! Wraca do akcji Jóźwiak i obrywa jeszcze w ostatnich sekundy kończąc go w 2. rundzie!

Wynik walki: Michał „Boxdel” Baron wygrał przez KO w 2. rundzie!

Sprawdź wywiady z FAME Friday Arena 2:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
13
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO