FAME: Potężny cios na korpus! Błoński rozbija Ostrego w walce bez limitu czasowego! [WIDEO]

Opublikowane 30 września 2023, 00:08
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami drugi co-main event i jedyne tego wieczoru starcie bokserskie, w którym Kacper Błoński zmierzył się z debiutującym zawodnikiem.

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ FAME FRIDAY ARENA 2!

Podczas gali FAME Friday Arena 2 w Szczecinie odbyły się pojedynki na różnych zasadach. Widzieliśmy już starcia w MMA, K-1 w małych rękawicach oraz boksie. W tej ostatniej formule Kacper Błoński przywitał w federacji Daniela Ostaszewskiego.

Dla „Crushera” była to już szósta walka we freak fightach. Wcześniej odniósł trzy zwycięstwa i poniósł dwie porażki. Przegrał m.in. 18-minutowy pojedynek z Marcinem Dubielem, po którym został wyniesiony na noszach.

Natomiast „Ostry” wszedł do klatki po raz pierwszy. Jego trener „Zadyma” zapowiadał jednak, że możemy być świadkami dużej niespodzianki. Zdradził, że Ostaszewski jest wariatem, jeśli chodzi o walkę i ma odpowiedni mental do toczenia pojedynków.

ZOBACZ FAME FRIDAY ARENA 2 NA ŻYWO!

FAME Friday Arena 2: „Ostry” vs Błoński – RELACJA

Walkę celnymi ciosami rozpoczął Błoński, jednak Ostry błyskawicznie odpowiada serią. Debiutant wkłada w swoje uderzenia bardzo dużo siły. Ostry atakuje naprawdę mocnymi uderzeniami, przez ma już coraz większe problemy z kondycją. Na twarzy Błońskiego coraz więcej krwi, zasłania się za podwójną gardą i zaczyna atakować Ostrego. Debiutant bardzo zmęczony staje się coraz łatwiejszym celem. Crusher z każdą chwilą się rozkręca i rozbija twarz przeciwnika. Po 4 minutach i 45 sekundach mamy pierwszy nokdaun. Ostry padł na deski i ostatkiem sił podnosi się z maty. Kolejne celne uderzenia Błońskiego w twarz i korpus. Po 6 minutach kolejny nokdaun. Ostry mocno zaskoczył i mimo ogromnego zmęczenia wstaje. Jest już tak wycieńczony, że przewraca się po odepchnięciu rywala. W końcu Błoński trafia bardzo mocnym uderzeniem na korpus. Tym razem przeciwnik nawet nie próbował podnieść się z maty.

Wynik walki:

Kacper Błoński zwycięża przez TKO

Sprawdź wywiady z FAME Friday Arena 2:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO