Środa, 17 Lipca, 2024

Kubiszyn z bardzo ważnym apelem do rodziców! Zabrał głos w sprawie afery z influencerami [WIDEO]

Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 4 października 2023, 12:04
przez Przemek Krautz
47
4
3 komentarze

Matusz Kubiszyn nie mógł przejść obojętnie obok afery, którą żyje cały Internet. Mistrz GROMDY przekazał ważną wiadomość wszystkim rodzicom.

Sylwester Wardęga w najnowszym filmie ujawnił dowody na pedofilskie zachowania popularnego youtubera “Stuu”. O wszystkim przez lata wiedzieli czołowy influncerzy, w tym m.in. “Boxdel”, który został wykluczony z federacji FAME, Marcin Dubiel oraz “Fagata”.

Internauci cały czas publikują materiały, które sugerują, że znacznie więcej osób miało świadomość tego, co dzieje się w świecie influencerów. Dopiero jednak teraz te nagrania są zrozumiałe dla odbiorców po śledztwie Wardęgi, które przeprowadził razem z “Konopskyym”.

“Don Diego” z ważnymi słowami do rodziców

Ujawniona afera wywołała ogromne zamieszanie i głos zabrało wiele osób ze środowiska zarówno sportowego, jak i freakowego. Pojawiły się m.in. komentarze “Don Kasjo”, “Jurasa”, Marcina Najmana, a teraz także Mateusza Kubiszyna:

– Bardzo dobrze, gratuluję Sylwek. Cieszę się, że to zrobiłeś. W tej sytuacji trzeba grzebać i spoko, że podjąłeś temat i się nie boisz. Kibicuję mocno, popieram. W tej wojnie nie miałbym problemu stanąć ramię w ramię z Denisem Załęckim, żebyśmy zrobili porządek – rozpoczął.

W dalszej części przyznał, że jest to nie tylko wina samych influencerów, ale również ich rodziców. Zaapelował też do ojców, którzy go obserwują, aby ci nie zaniedbywali swoich relacji z dziećmi:

– To jest wina influ, ale duża wina leży też po stronie rodziców. (…) Ja wiem, że tu jest bardzo dużo ojców u mnie, bo takie są statystyki. Ja sam ma córeczkę 3-letnią i naprawdę bardzo się boję o to, co może dziać się później. Kiedyś nie było tyle zagrożeń, co teraz płynie z Internetu.

– (…) My jako rodzice powinniśmy dużo rozmawiać zwłaszcza w okresie dojrzewania, kiedy przychodzą głupie pomysły, jest okres buntu. Zarówno z synami, jak i córkami. Moja ogromna prośba, przede wszystkim ojcowie, nie zaniedbuje relacji ze swoimi dziećmi. Nie zasłaniajcie się tym, że musicie zarabiać pieniądze.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
47
4
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
michal
michal
9 miesięcy temu

Brawo! Mądre słowa od mistrza gromdy

Damian
Damian
9 miesięcy temu

k.o. Bez używania rąk 👌👌

trackback
Jan Błachowicz komentuje aferę z influencerami! Ważne słowa byłego mistrza UFC – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
9 miesięcy temu

[…] W środę Mateusz Kubiszyn zwrócił się do rodziców, aby nie zaniedbywali relacji ze swoimi dziećmi. Całą jego wypowiedź znajdziesz – TUTAJ. […]

WIDEO