Czwartek, 18 Lipca, 2024

Mateusz Morawiecki skomentował materiał Sylwestra Wardęgi! Mocne słowa premiera [WIDEO]

fot. Instagram | Fame MMA
Opublikowane 4 października 2023, 14:26
przez Jakub Hryniewicz
18
24
Jeden komentarz

Materiał “Pandora Gate” Sylwestra Wardęgi został skomentowany przez wiele osób. Kilka słów w tej sprawie zamieścił też Mateusz Morawieski, premier RP.

To jedna z największych afer w historii polskiego Internetu. Sylwester Wardęga i Mikołaj „Konopskyy” Tylko przeprowadzili śledztwo w sprawie zarzutów wobec Stuarta „Stuu” Burtona o zachowania pedofilskie. Na kanale członka GOATS-ów pojawił się już materiał, który ujawnił kolejne postaci zamieszane w aferę.

Wśród nich znalazły się osoby bezpośrednio związane z freak fightami, jak “Fagata”, Marcin Dubiel, czy “Boxdel”. Ten ostatni poniósł już pierwsze poważne konsekwencje – Fame MMA wydało oświadczenie, w którym przekazano, iż został on natychmiastowo wykluczony z działalności federacji.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Premier Morawiecki skomentował materiał Wardęgi!

W tej sprawie padło już sporo mocnych komentarzy. Głos zabierali między innymi Łukasz „Juras” Jurkowski (więcej przeczytasz: TUTAJ), Marcin Najman (więcej przeczytasz: TUTAJ), czy Grzegorz „Szuli” Szulakowski (więcej przeczytasz: TUTAJ).

Głos zabrał też Mateusz Morawiecki. Premier RP skierował kilka słów do rodaków. Jego wypowiedź znajdziecie w poniższym linku.

Nagranie z wypowiedzią premiera Mateusza Morawieckiego znajdziecie TUTAJ

Zobacz też wypowiedź Mateusza “Don Diego” Kubszyna:

FAME podjęło dobrą decyzję, żeby pozbyć się BOXDELA?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
18
24
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Boxdel wydał oświadczenie! „Dostaję wiadomości, że będą mnie kijami…” [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
9 miesięcy temu

[…] Film był szeroko komentowany przez liczne postaci świata sportu i freak fightów, jak Grzegorz Szulakowski, Marcin Najman, „Don Kasjo”, czy Łukasz „Juras” Jurkowski. Głos zabrał też premier RP Mateusz Morawiecki. […]

WIDEO