Środa, 17 Lipca, 2024

Na jaw wyjdą kolejne nazwiska zamieszane w aferę? Don Kasjo uderza w Boxdela i Dubiela!

Fot. YouTube
Opublikowane 4 października 2023, 09:36
przez Jakub Hryniewicz
36
9
Brak komentarzy

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński skomentował rozpętaną wczoraj przez Sylwestra Wardęgę aferę. Włodarz Prime Show MMA nigdy nie ukrywał swojego stosunku na show biznesu.

To jedna z największych afer w historii polskiego Internetu. Sylwester Wardęga i Mikołaj “Konopskyy” Tylko przeprowadzili śledztwo w sprawie zarzutów wobec Stuarta „Stuu” Burtona o zachowania pedofilskie. Na kanale członka GOATS-ów pojawił się już materiał, który ujawnił kolejne postaci zamieszane w aferę.

Wśród nich znalazły się postaci związane ze światem freak fightów, jak Agata “Fagata” Fąk, Marcin Dubiel, czy Michał Baron. Popularnego “Boxdela” już spotkały pierwsze poważne konsekwencje. Fame MMA wydało oświadczenie, w którym poinformowano o jego wykluczeniu z działalności federacji w trybie natychmiastowym.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Don Kasjo: “Zawsze mówiłem, że show-biznes to…”

W tej sprawie padło już sporo mocnych komentarzy. Głos zabierali między innymi Łukasz “Juras” Jurkowski (więcej: TUTAJ), Marcin Najman (więcej: TUTAJ), czy Grzegorz “Szuli” Szulakowski (więcej: TUTAJ). Swoje przysłowiowe trzy grosze dorzucił również Kasjusz Życiński.

“Don Kasjo” nigdy nie ukrywał swojego negatywnego stosunku do show biznesu i wielu influencerów. W swoim komentarzu uderzył też bezpośrednio w głośne postaci:

– Boxdel mówiący, że moje ego czegoś nie wytrzyma. Oj ci majciarze …, rącza rączkę myła przez lata. Zawsze mówiłem, że show-biznes to dz… i cieszę się, że z nikim nigdy się nie spouchwalałem z tego bagna. Często pod prąd i sam, ale zawsze ten sam.

Beka te Boxdele, Dubiele i reszta tych gwiazdeczek z fejmu mnie atakowali o jakieś bzdety, ale zawsze w grupie “kółko wzajemnego lizania sobie rowa” mieli. Myśleli, że mi tym dokuczą, że powiedzą “ty na backstage zawsze stoisz sam, z nikim się nie integrujesz, coś jest z tobą nie tak…” Nie to z wami coś jest i było nie tak, a ja to szybko wyczułem i nie chciałem się spouchwalać z tymi gwiazdeczkami fejmu. Bo wasza moralność zawsze była wątpliwa dla mnie. Nie zdziwię się, jak ta lista z dnia na dzień będzie się powiększać.

FAME podjęło dobrą decyzję, żeby pozbyć się BOXDELA?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
36
9
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO