Środa, 17 Lipca, 2024

FAME MME robiło ciosy poniżej pasa? Diablo po raz kolejny wbija mocną szpilkę!

Fot. YouTube
Opublikowane 10 października 2023, 09:30
przez Przemek Krautz
4
2
2 komentarze

Krzysztof Włodarczyk po raz kolejny wypowiedział się na temat potencjalnej przyszłości we freak fightach. Nie przepuścił jednak okazji na wbicie mocnej szpilki.

“Diablo” miał zawalczyć w FAME MMA już przy okazji niedawnej gali w Krakowie. Zaledwie kilka dni po ogłoszeniu jego starcia z Arkadiuszem Tańculą, zostało ono odwołane. Wywołało to bardzo dużo zamieszania m.in. ze względu na to, że pięściarz zdążył wziąć udział w sesji zdjęciowej, więc musiał ustalić wszystko z federacją i dojść do porozumienia.

Wszystko wskazuje na to, że jego freakowy debiut zablokował promotor Andrzej Wasilewski. Zamiast zawalczyć w FAME MMA “Diablo” stoczył starcie bokserskie z byłym zawodnikiem UFC Fabio Maldonado. Forma pięściarzy i cały pojedynek pozostawił jednak sporo do życzenia.

Włodarczyk o walce w organizacji freakowej

Finalnie Włodarczyk wygrał przed czasem, a po gali w rozmowie z dziennikarzami został zapytany o swoją przyszłość. Przyznał, że nie wyklucza walki w FAME MMA, jednak podkreślił, że federacja nie może zachowywać się po “gówniarsku”:

– Powiedziałem tam na ringu. Wszystko zależy od tego, żeby jedna strona nie kręciła. Nie będę komentował co i jak, tylko żeby nie kręciła, podeszła do sprawy jak należy, a nie po gówniarsku i robiła, można powiedzieć ciosy poniżej pasa. Jeśli podejdą poważnie, to temat freaków nie jest zamknięty. Ale nie będę dawał się w jajo nabijać.

Zdradził również, że być może dojdzie do wspomnianej walki z Arkadiuszem Tańculą. Nie koniecznie jednak musi być to MMA. Jak sam przyznał, być może zdecyduje się na starcie w K-1, wyraźnie dając do zrozumienia, że woli płaszczyznę stójkową niż “kulanie i przewracanie”.

Czy chciałbyś zobaczyć Krzysztof Włodarczyka we freak fightach?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
2
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marvin
Marvin
9 miesięcy temu

Nie rozumiem Diablo . Jako były mistrz może kończąca ale były . To ty dyktujesz warunki box albo nie walczę . Po co ryzykować nasterydowany tańczący z talerzem go skręci udusi .

Robert
Robert
9 miesięcy temu

Gdzie jakiś Tancula,a gdzie Włodarczyk.Ludzie ogarnięcie sie

WIDEO