Tego nie pokazały kamery! Jest nowe nagranie z awantury Załęckiego i Labrygi! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 21 października 2023, 13:14
przez Przemek Krautz
5
7
2 komentarze

Organizacja Clout MMA opublikowała nowe nagranie z ostatniej awantury, do której doszło pomiędzy Denisem Labrygą i Denisem Załęckim.

Freak fighterzy już wcześniej byli skonfliktowani i dochodziło pomiędzy nimi do mocnej wymiany zdań. Kiedy jednak wzięli razem udział w programie „Roast”, wydawało się, że nie ma już tak dużo złej krwi. Nic nie zapowiadało tego, że za chwilę dojdzie do awantury.

Nowe nagranie z awantury

Dopiero pod koniec programu zawodnicy wdali się w kłótnię, po której puściły im nerwy i rzucili się na siebie z pięściami. Niestety na żywo kamery nie uchwyciły pierwszych ciosów. Teraz federacja postanowiła opublikować nowy materiał.

Widać na nim, że Labryga trafia Załęckiego w czoło, jednak „Bad Boy” również wyprowadził celny cios w szczękę. Ochrona jednak zareagowała bardzo szybko i rozdzieliła zawodników. W innej sytuacji mogłoby dojść do kontuzji i nie wyszliby do klatki na Clout MMA 2.

Najprawdopodobniej na tym nie zakończy się konflikt. Federacja z całą pewnością będzie chciała doprowadzić do walki Denisów.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
7
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adolf
Adolf
1 miesiąc temu

Oj nieeee. Labryga wyprowadził dwa celne ciosy😁

trackback
Clout MMA 2: Labryga rozbija Mindę przed czasem! Lekarz przerwał pojedynek [WIDEO] – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
1 miesiąc temu

[…] i Głogowianin w rzucali w swoim kierunku mocne słowa, a podczas jednego z programów Roast Labryga zaatakował Załęckiego. To oczywiście zwiastuje, że zapewne w przyszłym roku dojdzie do spotkania Denisów w […]

WIDEO