Czwartek, 18 Lipca, 2024

Boxdel wróci do freak fightów? “Wujaszek Fericze” stanął w obronie byłego włodarza FAME! [WIDEO]

Opublikowane 25 października 2023, 11:08
przez Jakub Hryniewicz
2
3
Brak komentarzy

W studio Fansportu TV przed swoją najbliższą walkę na Clout MMA 2 gościł “Wujaszek Fericze”. Krzysztof Ferenc wypowiedział się między innymi na temat Pandora Gate i tego, jak przy tym oberwało się dobrze znanemu mu Boxdelowi.

Pandora Gate to temat, którym Internet żyje w ostatnich kilku tygodniach. Sprawę z udziałem influencerów na światło dzienne wyciągnęli Sylwester Wardęga i “Konopskyy”. Ten pierwszy w swoim materiale gros czasu poświęcił Stuartowi Bartonowi, co do którego kierowane są najpoważniejsze oskarżenia.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl – Reprezentacja

Polska strzeli chociaż jedną bramkę? Za 2 zł zgarniasz 300 zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 PLN
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Kilka minut Wardęga poświęcił też “Boxdelowi”. W konsekwencji Michał Baron stracił niemal wszystkie współprace i został odsunięty od Fame MMA. W ostatnich kilku dniach zamieścił film, w którym zapowiedział plan odbudowy swojej postaci.

Na temat “Boxdela” wypowiedział się Krzysztof Ferenc, który pomagał mu w przygotowaniach do walk z Pawłem Jóźwiakiem. Popularny “Wujaszek Fericze” uważa, że Baronowi niesprawiedliwie oberwało się rykoszetem za szczeniackie wybryki z przeszłości. Podkreślił też, że nie powinno się wrzucać go do jednego worka ze “Stuu”.

– Myślę, że niesprawiedliwie został wrzucony do jednego worka ze Stuartem. Uważam, że ze wszystkich osób zaangażowanych w Pandora Gate, Boxdeolwi oberwało się na ten moment najbardziej. Pomagałem mu szykować się do walk z prezesem Jóźwiakiem i to jest zupełnie inny człowiek na macie, niż go się przedstawia.

– To zaskoczyło wszystkich. Mi się wydaje, że to szczenięce, głupie rzeczy, które kiedyś zrobił, głupoty które popełnił. Podkreślam, że ja bym go do jednego worka z p…filami nie wrzucał. I nie, nie zmienia się mój pogląd na Boxdela – powiedział między innymi Ferenc. Jego pełną wypowiedź usłyszycie powyżej.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
3
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO