Środa, 17 Lipca, 2024

Załęcki zły po zmianie rywala na Clout MMA 2. Oberwało się też… reporterowi! [WIDEO]

fot. YouTube
Opublikowane 26 października 2023, 09:11
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Dawid Załęcki na kilka dni przed Clout MMA 2 dowiedział się, że Jerome Le Banner ostatecznie nie zmierzy się z nim w klatce. “Crazy” dostał jednak nowego rywala, którym został Tomasz Sarara.

Ostatnia prosta przed Clout MMA zapewnia naprawdę niesamowite emocje. Na programach dochodziło do mocnych spięć pomiędzy Denisami Labrygą i Załęckim, a ostatnio Marcinem Najmanem i Adrianem Ciosem. To zwiastowało “dymy” na konferencji, której początek zaczął się jednak od nienajlepszej informacji.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl – Reprezentacja

Polska strzeli chociaż jedną bramkę? Za 2 zł zgarniasz 300 zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 PLN
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Przekazano bowiem, że Jerome Le Banner nie pojawi się na Clout MMA 2. Dawid Załęcki tylko chwilowo pozostał bez oponenta. Jego nowym rywalem na gali w Płocku został Tomasz Sarara. Nie była to jedyna opcja dla Torunianina, który powiedział o tym w rozmowie z Michałem Tuszyńskim na kanale Fansportu TV.

Reporter często hamował zapędy kibiców przypominając, że dopóki legendarny Francuz nie znajdzie się w zamkniętej klatce z Załęckim, to nie można być pewnym, że do tej walki dojdzie. “Crazy” wypomniał to z żartem rozmówcy. Nie ukrywał negatywnych emocji wobec zmiany oponenta, ale docenił zdecydowanie wyższą formę Tomasza Sarary.

– K…,, wykrakałeś! Powinieneś stanąć teraz zamiast Tomka Sarary na oktagonie! Gdzieś tam z tyłu głowy miałem obawy, przez te komentarze wszystkie, które mówiły: “nie przyjedzie, nie przyjedzie, ch… przytnie”. Tego najbardziej się obawiałem, że będę się przygotowywał pod niego, a pod koniec dadzą mi innego zawodnika. To takie zbicie, taka niechęć… nastawiasz się na mistrza, na nazwisko w CV.

Na szczęście znaleźli godnego rywala. Sportowo, w obecnej formie, jest level wyżej niż Le Banner, to na pewno. Miał być Le Banner, mistrz zagraniczny, będzie nasz polski, krajowy… Jak kiedyś za PRL-u, wszystko było krajowe.

Zobacz też inne wywiady przed Clout MMA 2:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO