Niedziela, 14 Lipca, 2024

Całkiem nowy “Goat” na GROMDA 15! “Parobiec 2.0 wraca i roz…” [WIDEO]

fot. GROMDA
Opublikowane 31 października 2023, 12:10
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Na początku grudnia popularny “Goat” zmierzy się z Mateuszem Kubiszynem o pas GROMDA. Parobiec w rozmowie z naszym kanałem zdradził, że pojawi się w całkowicie nowej formie!

Organizacja GROMDA na dobre zagościła w kalendarzu kibiców sportów walki. Walki na gołe pięści przykuwają uwagę wielu fanów, a po kilku latach od pierwszej gali w końcu poznaliśmy pierwszego mistrza. Teraz “Don Diego” czeka pierwsza obrona, która będzie miała miejsce na GROMDA 15.

Kubiszyn zmierzy się z “Goatem”, którego osobiście lubi. Nie zmienia to faktu, iż potrafi pokusić się o szczerą wypowiedź na temat walki Parobca z Ziomkiem, która po dziś dzień jest najdłuższą w historii organizacji. Łukasz przyznał w rozmowie z Fasnportu TV, że każdy ma prawo do własnej oceny.

On jednak do GROMDA 15 będzie przygotowany jak nigdy wcześniej.

– To są jego oceny. Ja mogę być całkowicie inaczej przygotowany do walki. Nie zdradzam żadnych tajemnic, nic nie mówię… ale na pewno będzie Parobiec 2.0 teraz! “Goat 2.0” wraca i roz…dala.

Można wycisnąć, będzie jeszcze lepiej. Jeszcze nigdy się tak nie przygotowywałem, jak teraz. Zaskoczę wszystkich jeszcze bardziej. (…) Nigdy wcześniej się nie przygotowywałem w górach. Wydolność będzie jeszcze lepsza, moc, siła, wszystko. Wcześniej do każdej walki sam dla siebie byłem trenerem, teraz mam trenera. Mam całą ekipę, która dba o odżywki dietę, wszystko jest w pełni profesjonalne.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments