Popek otworzy albo zamknie drogę freakom do GROMDY? Parobiec komentuje debiut rapera

Fot. YouTube
Opublikowane 31 października 2023, 11:39
przez Przemek Krautz
24
8
Jeden komentarz

Łukasz „Goat” Parobiec w rozmowie z FANSPORTU TV zdradził, co myśli na temat debiutu „Popka”, przed którym walka na gołe pięści. 

Już 1 grudnia odbędzie się hitowa gala GROMDA 15. Podczas wydarzenia dojdzie do pojedynku „Goata” z mistrzem Mateuszem Kubiszynem. Jest to starcie, na które czeka rzesza kibiców. To jednak nie koniec niespodzianek, gdyż dojdzie też do debiutu „Popka”.

„Goat” o debiucie „Popka” w GROMDZIE

W ostatnim wywiadzie Parobiec został zapytany o nadchodzącą walkę, a także o to, czy raper pasuje do GROMDY. Przyznał, że liczył na to, iż freak fighterzy nie wejdą do ringu, jednak „Popek” jako pierwszy będzie miał okazję pokazać, czy również tacy zawodnicy mają charakter i serce do walki.

– Ja myślałem, że to się nigdy nie zdarzy w GROMDZIE, że nie będzie freak fightów. Chociaż „Popek” też był kiedyś zawodnikiem, patrzę na to w ten sposób. Myślałem, że tego nie będzie, ale doszło do tego. Zobaczymy, czy freak fighterzy będą mieli takie serce i charakter, jak my. Jeżeli nie będą mieli serca i charakteru do walk na gołe pięści, to nie powinno to się zdarzyć.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
24
8
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
HatersGonnaHate
HatersGonnaHate
1 miesiąc temu

Tej a czym jest gormda jak nie freak fightem 😅 ja wiem że to jest w większości środowisko ulicznych gitów mających się za nadludzi wobec innych ale sami są, nie licząc jednostek, freakami słynącymi tylko z twardego łba i gangusiarstwa