Popek wspomina uliczne solówki! „Trzeba było walczyć przede wszystkim o życie” [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 31 października 2023, 10:55
przez Przemek Krautz
5
2
Brak komentarzy

Do sieci trafił mocny materiał, który jest zapowiedzią debiutu kontrowersyjnego „Popka” w GROMDZIE. Już w grudniu raper zawalczy na gołe pięści.

Debiut „Popka” jest zapowiadany od kilku miesięcy. Niedawno jednak Mariusz Grabowski potwierdził, że zobaczymy go w akcji podczas gali GROMDA 15. Na ten moment nie wiadomo, z kim zmierzy się raper, jednak szef federacji zapewnił, że nie będzie to słaby rywal.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

„Popek” wspomina uliczne bójki

Część kibiców ma obawy przed pierwszym starciem „Popka”. Ten jednak wyjaśnia, że starcie na gołe pięści nie będzie dla niego niczym nowym. Zdradził, że w przeszłości zaliczył wiele solówek na ulicy, kiedy to wystarczyło wejść do złej dzielnicy, żeby zostać zaatakowanym.

– Zanim zostałem „Popkiem”, „Królem Albanii” i tak dalej, to oczywiście, że co chwilę napie…lałem się na pięści. Taka była polityka podwórka. Nie było Internetu, nie mieliśmy żadnych innych zabaw oprócz toczenia wojenek. Każda dzielnica miała swoją parafię, nie chodziło się tak jak teraz po mieście.

– Mogłeś być z tego samego miasta, dostawałeś wpi…ol, zostawałeś okradziony nawet z butów. Trzeba było walczyć nie tylko o kanapki, ale o życie przede wszystkim. Solówki raz wygrywałem, raz przegrywałem, jak to w życiu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
5
2
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments