Środa, 17 Lipca, 2024

Denis tłumaczy się po Clout MMA 2! Przeprosił za swoje słowa! “Nie zwróciłem uwagi na zapis w aneksie”

Fot. YouTube
Opublikowane 6 listopada 2023, 10:55
przez Przemek Krautz
7
41
2 komentarze

Denis Załęcki po raz kolejny postanowił odnieść się do gali Clout MMA 2 i opublikował na swoich social mediach obszerne wyjaśnienia.

“Bad Boy” po raz kolejny musi mierzyć się z ogromną krytyką zarówno ze strony kibiców, jak i innych zawodników. Tym razem jednak zrobił coś, czego nie widzieliśmy jeszcze we freak fightach. W trakcie pojedynku po prostu wyszedł z klatki i nie zamierzał kontynuować pojedynku. Udał się do szatni, za co został zdyskwalifikowany.

Kilka dni po gali opublikował oświadczenie, w którym korzystając z bardzo ostrych słów, podsumował porażkę oraz uderzył m.in. w Artura Szpilkę czy Denisa Labrygę. Głos zabrała również sama federacja Clout MMA, która ukarała go grzywną w wysokości 50 tysięcy złotych za to, że nie dokończył walki.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Denis Załęcki przeprasza za swoje słowa

Teraz Denis wypowiedział się w całkiem inny sposób niż poprzednio. Na spokojnie opisał całą sytuacją i wyjaśnił, dlaczego czuł się oszukany podczas pojedynku. Przeprosił także pracowników federacji oraz sędziów za swoje słowa:

– Jeszcze kilka słów odnośnie do ostatnich wydarzeń. Wiem, że stosunek wielu osób do mnie jest, jaki jest i nieważne, co zrobię, to będę tym złym. Zapewne więc też to, co mam do powiedzenia zostanie odebrane w najwygodniejszy dla takich osób sposób. Wiadomo, musi być jakiś antybohater, by ludzie mogli się dowartościowywać i utwierdzać w przekonaniu, że oni wcale nie są tacy źli. Bo myślenie większości jest takie, że złe uczynki innych, wymazują ich przewinienia. Przechodząc do sedna sprawy, zawsze przy rozmowach odnośnie do ostatniej walki i jej specjalnych warunków, mowa była o kopnięciach. Podpisując aneks kilka miesięcy temu, nie zwróciłem uwagi na dokładny zapis, bo byłem przekonany, że na papierze jest to samo, co zostało mi powiedziane!

– Dodatkowo byłem przekonany, że druga strona również podpisze aneks, bo z jakiej racji on miałby możliwość bezkarnego faulowania? W trakcie walki czułem się oszukany i stąd moje zachowanie. Po rozmowach z federacją doszliśmy do porozumienia, żałuję wielu słów, które powiedziałem w emocjach, co do federacji czy sędziów. I te właśnie osoby przepraszam! Było to spowodowane jednak tym, że dostając praktycznie nokautujący cios w momencie wstrzymania walki przez sędziego, jedyną konsekwencją był punkt ujemny. Cios nie był zadany od razu po przerwaniu walki, nie był on również wynikiem emocji. Był to świadomy i przemyślany ruch, który z premedytacją miał uniemożliwić mi dalszą walkę. Gdybym to ja coś takiego zrobił, byłbym najgorszy, a jak zrobił on, to jest ok? Podwójne zasady i podwójna moralność!

– Hejtu hejtem nie zwalczysz, a jeżeli ktoś mówi źle o Tobie, bo robisz coś źle, a później robi dokładnie to samo, a następnie zachowuje się jeszcze gorzej, to jest bohaterem? Ja nie mam pretensji, śmieszy mnie tylko ludzka hipokryzja! Wypominacie mi pochopne działania i nieprzemyślane słowa. Tak jestem bardzo emocjonalny! Czy jest to wymówka? Nie, jest to fakt i często mówię, że czasem coś palnę szybciej, niż pomyślę.

– Znam swoje wady i nie uważam, że jest to ok. Pracuje nad tym, często robię coś, czego później żałuję. Jednak nie udaję bohatera i nie udaje nikogo, kim nie jestem. Możecie się z tego śmiać, ale ja na koniec dnia przynajmniej wiem, kim jestem. Wy dalej chwalcie osoby, które tak naprawdę są strasznymi i okropnymi ludźmi, a udają tylko pod publikę! Płaczą w mediach, jaki to ja nie jestem, a robią gorsze rzeczy. No, ale usprawiedliwiają to tym, że przecież ja jestem tym złym, więc można.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
7
41
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mixagd
Mixagd
8 miesięcy temu

To ze większość chce sie dowartosciowac i uwielbia hejt to wiadome.
To ze ludzie ze slaba psychika regauja jak denis to tez trzeba zaznavzyc.
Nie ma takiego czegos jak krótki lont tylko slaba psychika i zacznijmy nazywac to jak powinno.
Denis to slabe ogniwo i jak ktos lubi ogladac patole to mu kibicuje.

Paweł
Paweł
8 miesięcy temu

Stary, nie jesteś ubezwłasnowolniony ! Wiesz co ty podpisujesz A twoj przeciwnik !? Chyba tylko o jego gaży nie musisz wiedzieć. Miałeś zapis w kontrakcie, bo wcześniej robiłeś podobne rzeczy. A przeciwnik niby z jakiej racji miał mieć ten sam zapis? Cała otoczka i walka była na dużych emocjach, to jest twoje zdanie, że przeciwnik świadomie i z premedytacją sfaulował. Być może pracujesz nad sobą ale efektów nie widać. Bo trzeba chcieć! Trzeba chcieć zmienić wszystko no prawie. Twoja kultura osobista,towarzystwo ,miejsca w których przebywasz itd. itp. A nie tylko kilka sesji u psychologa. Strategia, atut czy argument, że inni robią gorsze rzeczy nie jest kompletnie żadnym tłumaczeniem. Zabiłem człowieka a on czy oni 2 ,ty i oni to to samo. Wielokrotnie obrażasz, zmieniasz zdanie, tłumaczysz, że nie wiedziałeś jakiś rzeczy. Uderzasz z tzw partyzanta mówisz, że nie uciekasz a uciekasz i wiele innych naprawdę pogubiłeś się stary. Zarób sobie na 2 mieszkanie i oszczędź sobie wstydu.

WIDEO