Środa, 17 Lipca, 2024

Pasternak trenuje razem z Szeligą! Okniński opublikował nagranie: “Wczoraj walka, dziś sparingi” [WIDEO]

Fot. Instagram
Opublikowane 8 listopada 2023, 11:59
przez Przemek Krautz
2
4
Brak komentarzy

Trener Mirosław Okniński opublikował nagrania i zdjęcia z treningu. Możemy na nich zobaczyć Michała Pasternaka oraz Piotra Szeligę.

Przejście “Szeliego” wywołało ogromne zamieszanie w środowisku freakowym. Wiele osób skrytykowało trenera za to, że przyjął zawodnika FAME, zwłaszcza po wielu mocnych słowach skierowanych w jego stronę. Okniński m.in. wypominał mu stosowanie sterydów i jednocześnie podkreślał, że sam nie toleruje ich w swoim klubie.

Sprawdź kurs w Superbet

3 755 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Pasternak trenuje z Szeligą

Kibice zastanawiali się również, jak będą wyglądać treningi, skoro “Wampir” był tak mocno skonfliktowany z Szeligą. Pomiędzy zawodnikami było bardzo dużo złej krwi i nie szczędzili sobie ostrych słów. Zmierzyli się nawet w klatce na FAME 18, kiedy to Pasternak zdemolował freak fightera.

Sam “Wampir” był o to wielokrotnie pytany i za każdym razem wyjaśnił, że to trener rządzi w klubie – Wy nie rozumiecie jednej rzeczy. Jak nam coś nie pasuje w klubie, to my nie dyskutujemy z trenerem. Nie pasuje, wypier…asz. Pierwsza zasadnicza rzecz, my tam trenujemy, to nie jest nasz klub.

Teraz Okniński na swoich social mediach opublikował zdjęcie oraz nagranie z ostatniego treningu. Przekazał, że Szeliga sparował z Pasternakiem w ramach przygotowań do grudniowej gali FAME: Reborn, na której zawalczą obaj zawodnicy.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
2
4
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO