Środa, 17 Lipca, 2024

Selekcjoner Probierz zaskakująco o remisie z Mołdawią! “Zagraliśmy jeden z lepszych meczów”

Fot. YouTube
Opublikowane 14 listopada 2023, 12:37
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Selekcjoner reprezentacji Michał Probierz podczas ostatniej konferencji miał okazję zabrać głos przed nadchodzącym meczem.

Już w piątek biało-czerwoni zmierzą się na Stadionie Narodowym z Czechami. Jest to bardzo ważny mecz, gdyż od niego zależy, czy Polska będzie miała jeszcze szanse na bezpośredni awans. Nawet jeśli wygramy, nadal musimy liczyć na szczęście i remis lub porażkę Czechów z Mołdawią.

Podczas poniedziałkowej konferencji selekcjoner zapewnił, że cała reprezentacja zrobi wszystko, aby awansować na Euro 2024:

– Podejście do każdego meczu jest istotne. Wiemy, że nie wykorzystaliśmy swojej szansy, jaką mieliśmy, żeby mieć wszystko w swoich rękach. Zrobimy wszystko, co możemy, żeby awansować. Podchodzimy do naszej pracy bardzo rzetelnie. Sam byłem na meczu Slavii Praga z AS Romą. W tym meczu zagrało sześciu reprezentantów Czech. Mogłem się im przyjrzeć i na miejscu dowiedzieć się kilku informacji.

Powrócił również do ostatniego remisu z Mołdawią i niespodziewanie stwierdził, że Polska rozegrała dobry mecz:

– Zrobimy wszystko, żeby zaprezentować się dobrze. Jako zespół, żebyśmy zagrali skuteczniej. Nie zgodzę się z wieloma opiniami, że zagraliśmy złe spotkanie z Mołdawią. Zagraliśmy jeden z lepszych meczów. Mieliśmy dużo sytuacji, po prostu ich nie wykorzystaliśmy. To było kluczowe w tych spotkaniach.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments