Poniedziałek, 15 Lipca, 2024

Probierz zaskoczy składem na Czechy? Zaskakujące doniesienia mediów!

Fot. YouTube
Opublikowane 16 listopada 2023, 11:07
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Ciekawe informacje podaje jeden z branżowych portali na temat obrońców, których desygnuje do gry Michał Probierz. Selekcjoner może ponownie zaskoczyć!

Nowy sternik polskiej kadry zdziwił niejednego eksperta i kibica powołując na pierwsze zgrupowanie Patryka Pedę. Co więcej, obrońca występujący na poziomie włoskiej Serie C wystąpił zarówno przeciwko Wyspom Owczym (2:0), jak i Mołdawii (1:1).

W obu tych spotkaniach młody defensor grał obok Jakuba Kiwiora i Tomasza Kędziory. Grający obecnie w PAOKU Saloniki obrońca nie pokazał się z najlepszej strony zwłaszcza w drugim ze spotkań, przez co prawdopodobnie Michał Probierz odsunie go od składu na mecz Polska – Czechy.

Sprawdź kurs w eFortuna.pl – Reprezentacja

Polska strzeli chociaż jedną bramkę? Za 2 zł zgarniasz 300 zł! Za samą rejestrację zgarniasz 20 PLN
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Jak podaje Sport.pl, selekcjoner znów postawi na trójkę z tyłu. Na miejsce w wyjściowej jedenastce liczyć może ktoś z dwójki Peda – Kiwior, którzy zbierali dobre noty w ostatnich spotkaniach. Przeciwko naszym południowym sąsiadom zagrać ma za to Jan Bednarek. Defensor grający w Southampton nie znalazł się nawet w kadrze na ostatnie zgrupowanie.

Linię defensywy uzupełnić ma Paweł Bochniewicz. Obrońca Heerenveen wraca na zgrupowanie po długiej przerwie, gdyż ostatni raz gościł w listopadzie 2020 roku. Wystąpił w 2. spotkaniach towarzyskich – 45 minut zagrał przeciwko Finlandii i 90 przeciwko Ukrainie.

Polska wygra z Czechami?

Loading ... Loading ...

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments