Czwartek, 18 Lipca, 2024

Po skandalu w Holandii kibice AZ Alkmaar nie przyjadą na mecz do Warszawy! Jest odpowiedź Legii! 

Fot. YouTube
Opublikowane 17 listopada 2023, 13:42
przez Przemek Krautz
9
6
Brak komentarzy

Jak się okazuje, klub z Holandii nie chce, aby kibice przyjechali na mecz do Warszawy. Legia wydała w tej sprawie oficjalny komunikat.

Na początku października stołeczny klub rozegrał mecz na wyjeździe z AZ Alkmaar, po którym doszło do ogromnego skandalu. Policja i ochrona stadionu zaatakowała zawodników oraz działaczy, kiedy ci zmierzali do autobusu po zakończonym spotkaniu.

Sprawdź kurs w STS

1 660 zł na start w STS! Największy polski bukmacher. Załóż konto i oglądaj wszystkie gale UFC!
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Legia Warszawa opublikowała nawet obszerny materiał, na którym widać agresywnych funkcjonariuszy, którzy m.in. kilkukrotnie uderzyli prezesa Dariusza Mioduskiego. AZ Alkmaar jednak nie bierze żadnej odpowiedzialności za to, co wydarzyło się w Holandii, a cała wina została zrzucona na ekipę z Polski.

14 grudnia w Warszawie odbędzie się mecz rewanżowy, jednak nie zobaczymy na nim kibiców z Holandii. Klub nie będzie prowadził sprzedaży biletów, a także odradza swoim fanom przyjazd do Polski na własną rękę. Legia Warszawa wydała w tej sprawie oświadczenie:

– Otrzymaliśmy informację, że klub AZ Alkmaar nie będzie prowadził sprzedaży biletów na mecz w ramach Ligi Konferencji Europy. Decyzja ta podjęta została bez konsultacji z nami. Zgodnie z regulaminem przekazaliśmy określoną liczbę biletów i byliśmy gotowi do przyjęcia gości.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
9
6
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments