Wtorek, 27 Lutego, 2024

Były mistrz FEN odpowiedział prezesowi Jóźwiakowi: „Zrobił ze mnie tchórza, a ja…”

Opublikowane 24 listopada 2023, 10:32
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Wokół podpisania kontraktu przez Łukasza Charzewskiego z organizacją KSW zrobiło się niemałe zamieszanie. Były mistrz skomentował sytuację w ostatniej wypowiedzi w programie Oktagon Live.

Łukasz Charzewski ostatnią walkę stoczył w czerwcu, gdy pokonał Patryka Duńskiego. Później stracił pas wagi lekkiej po tym, jak miał odmówić walki z Kacprem Formelą. Niebawem „Harry” trafił do KSW, a prezes FEN Paweł Jóźwiak oświadczył, że umowa byłego mistrza wcale nie dobiegła końca. Co więcej sprawą mieli zająć się prawnicy organizacji.

Były szef Charzewskiego w mocnych słowach komentował jego transfer, na co później odpowiadał też Wojsław Rysiewski. Głos zabrał też w końcu sam Łukasz, który szykuje się do debiutu na gali XTB KSW 89 przeciwko Ahmedowi Vili.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

W rozmowie z Maciejem Turskim w programie Oktagon Live „Harry” przedstawił sytuację ze swojego punktu widzenia. Jak powiedział w umowie z FEN miał zawarty zapis, który wykorzystał do odejścia.

Tu chodziło o pieniążki. Ja miałem dostać pieniążki za walkę w ciągu 30 dni, a ich nie otrzymałem. A ja miałem w kontrakcie taką klauzulę, że jeżeli pieniądze nie będą w ciągu 30 dni to mam prawo zerwać kontrakt. I cała jest taka tajemnica tego wszystkiego.

Charzewski odpowiedział też na wspomniane słowa Pawła Jóźwiaka. Fighter doskonale wie, co miała na celu wypowiedź prezesa FEN jednak uważa, że jego decyzję podjęłaby zdecydowana większość zawodników.

Wiem jaka jest narracja, bo tutaj chodzi o narrację prezesa Jóźwiaka, bo zrobił ze mnie takiego tchórza, kalkulatora, a to w ogóle o to po prostu nie chodziło. Po prostu chodziło o to, że znalazła się luka w kontrakcie, że mogłem uciec i uciekłem w pewnym sensie, uciekłem do jeden z najlepszych organizacji w Europie, jakieś 95 procent zawodników by tak zrobiło. Teraz mam lepsze pieniążki, także sprawa jest dla mnie jasna.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO