Środa, 17 Lipca, 2024

Przejście z FEN do KSW to niszczenie kariery!? Rysiewski odpowiada na słowa Jóźwiaka! [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 23 października 2023, 16:01
przez Przemek Krautz
0
1
Jeden komentarz

Wojsław Rysiewski miał okazję odpowiedzieć na słowa prezesa FEN, który po ostatniej gali wypowiedział kilka mocnych zdań.

Paweł Jóźwiak między innymi wdał się w konflikt z Arturem Gwoździem, ale również wbił szpilkę w nowego zawodnika KSW Łukasza Charzewskiego czy też uderzył w samą organizację. Wywiad z jego udziałem szybko obiegł Internet, a duża część środowiska MMA skrytykowała prezesa FEN.

Rysiewski odpowiada Jóźwiakowi

Nie ma problemu, że zawodnicy z FEN pójdą do UFC. FEN jest trampoliną do wielkich karier. Niech FEN będzie trampoliną do organizacji UFC. Ci wszyscy, którzy kalkulują, liczą dolary, niech zostaną w KSW. Niech tam się biją do usranej śmierci – wypalił Jóźwiak, który stwierdził też, że dołączenie do KSW to zniszczenie kariery zawodnika.

Kibice jednak szybko zauważyli, że dotychczas niewielu zawodników walczących w FEN dostało się do UFC, kiedy byli zawodnicy KSW walczą w największych organizacjach na świecie. Jak wskazał sam dyrektor sportowy Wojsław Rysiewski, ostatnim przykładem jest Omuar Sy, który podpisał kontrakt z amerykańskim gigantem:

– Jest to krzywdzące dla zawodników i nieprawdziwe. Jak wyliczył Dominik Durniat, tak naprawdę bezpośrednio z FEN do UFC dostał się tylko Michał Oleksiejczuk, ale to były dwie walki w TFL, jedna w FEN. Rębecki bardzo długo musiał czekać i przebijać się przez Contendera.

– W przypadku zawodników, którzy wygrywają w KSW i kończy im się kontrakt, to natychmiast dostają kontrakt w topowych organizacjach, czego najlepszym przykładem jest Oumar Sy, który dzień po tym, jak rozwiązaliśmy umowę, był zawodnikiem UFC.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
Były mistrz FEN odpowiedział prezesowi Jóźwiakowi: „Zrobił ze mnie tchórza, a ja…” – FanSportu.pl – MMA , Boks, najnowsze wiadomości z świata sportu.
7 miesięcy temu

[…] szef Charzewskiego w mocnych słowach komentował jego transfer, na co później odpowiadał też Wojsław Rysiewski. Głos zabrał też w końcu sam Łukasz, […]

WIDEO