Wtorek, 27 Lutego, 2024

Awantura Natana z Tyburskimi! Chce wyjaśnić braci w klatce FAME [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 27 listopada 2023, 11:02
przez Przemek Krautz
1
7
Brak komentarzy

Lista potencjalnych rywali Natana Marconia stale się powiększa. Podczas ostatniego programu Aferki doszło do awantury z kolejnymi freak fighterami.

Natan już od początku wejścia do świata freak fightów narobił sporo zamieszania. Wdał się m.in. w konflikt z Piotrem Szeligą, którego prowokował podczas konferencji. Najbardziej jednak odpalił się po ostatniej gali Clout MMA. Zaatakował Denisa Załęckiego, Denisa Labrygę, Michała Pasternaka czy Adriana Polaka.

Sprawdź kurs w Superbet

3 754 zł bonusu na start w Superbet! Wysokie kursy, dwa freebety na początek i atrakcyjny pakiet powitalny.
Kod promocyjny FANSPORTU
Hazard może uzależniać. Graj tylko u legalnych bukmacherów. Gra u nielegalnych jest zabroniona i grozi konsekwencjami prawnymi.

Awantura Marcoń vs Tyburscy

Teraz zaproszony do Aferek wdał się w awanturę z braćmi Tyburskimi. Podczas programu doszło do konfrontacji pomiędzy Natanem a Pawłem i Piotrem. Panowie cały czas wymieniali się mocnymi słowami, aż w końcu doszło do spięcia.

Piotr Tyburski ruszył w stronę Marconia, a po chwili poderwał się także Paweł. Na miejscu znajdował się jednak ochroniarz FAME MMA Nikola Milanović, który szybko zainterweniował. Wściekły Natan oświadczył też, że chce wyjaśnić braci w klatce.

Nagrania z programu wzbudziły sporo kontrowersji i zostały skrytykowane przez Maję Staśko, która dostała odpowiedź od „Boxdela”:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
1
7
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO