Poniedziałek, 4 Marca, 2024

Tyburski zawalczy z Don Diego!? Zabrał głos w sprawie starcia z mistrzem GROMDY [WIDEO]

Fot. YouTube/GROMDA
Opublikowane 29 listopada 2023, 10:29
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Paweł Tyburski gościł w studio FANSPORTU TV i podczas transmisji na żywo odpowiedział na wiele ciekawych pytań. Jedno z nich dotyczyło potencjalnego pojedynku z Mateuszem Kubiszynem.

„Don Diego” to niepokonany mistrz walk na gołe pięści, który już w ten piątek powróci do ringu i weźmie udział w gali GROMDA 15. Jego starcie z Łukaszem Parobcem będzie main eventem wydarzenia, które elektryzuje wielu kibiców krwawych pojedynków.

Galę GROMDA 15 z walką „Don Diego” vs „GOAT” obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Tyburski o walce z „Don Diego”

We wspomnianym wywiadzie Tyburski przyznał, że jak najbardziej jest otwarty na takie zestawienie, co ciekawe, stwierdził nawet, iż to wyłącznie kwestia czasu. Nie ukrywa, że starcie z tak mocnym kickboxerem to duże wyróżnienie. Zdradził również, w jakiej formule miałby największe szanse.

Poniżej znajdziesz całą rozmowę z Pawłem Tyburskim, który porusza m.in. temat Natana Marconia, rewanżu z Michałem Pasternakiem czy potencjalnej walki z Tomaszem Adamkiem:

– Jak najbardziej jestem za tą walką. To będzie bardzo duże wyróżnienie. To jest kickboxer światowej klasy. Na pewno jakby taka walka miała miejsce to w formule MMA, ale to nie zwalnia mnie z tego, żeby uważać się jakimś wielkim faworytem. Uważam, że w MMA mam bardzo duże szanse i na pewno taka walka będzie. Myślę, że to kwestia czasu.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO