Piątek, 12 Lipca, 2024

Popek pewny siebie przed debiutem w GROMDZIE! Zapowiada nokaut i świetną formę [WIDEO]

Fot. YouTube
Opublikowane 30 listopada 2023, 12:25
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

“Popek” zabrał głos przed debiutem w GROMDZIE. Zapewnia, że ma świetne przygotowania oraz zamierza szybko wykonać robotę i znokautować rywala.

Już jutro odbędzie się fenomenalna gala GROMDA 15. Podczas wydarzenia odbędzie się wiele elektryzujących zestawień, w tym przede wszystkim pojedynek Mateusza Kubiszyna z Łukaszem Parobcem oraz starcie Bartłomieja Domalika z Simonem Henriksenem.

Galę na żywo możesz obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

“Popek” zapowiada nokaut na GROMDA 15

W najnowszym materiale promującym wydarzenie głos zabrał “Popek”, którego czeka debiut w brutalnej formule. Zmierzy się on z doświadczonym i niepokonanym francuskim chuliganem znanym jako “Orsu Corsu”.

Raper zapewnia, że nigdy wcześniej nie miał tak mocnych przygotowań. Zamierza szybko znokautować swojego przeciwnika i jest bardzo pewny siebie, jednak z całą pewnością czeka go duże wyzwanie:

– Wchodzę, wychodzę i spie…alam na imprezę. Było kilku typów w kolejce, ale padło na Francuza. Nawet lepiej, że do końca nie wiedziałem, bo nie ma presji. (…) Nigdy nie miałem takich przygotowań, tylu sparingów przede wszystkim. Nie 4-5 rund i do domu, tylko 10-14. Naprawdę sam sobie podniosłem poprzeczkę wysoko.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments