Piątek, 12 Lipca, 2024

The Savage zostanie zweryfikowany przez Balboę!? Don Diego nie ma wątpliwości! [WIDEO]

Fot. GROMDA
Opublikowane 30 listopada 2023, 17:16
przez Przemek Krautz
0
1
Brak komentarzy

Bartłomiej “Balboa” Domalik miał okazję po raz pierwszy skomentować hitowy pojedynek na GROMDA 15. Jak się okazuje, sam dowiedział się o walce w ostatniej chwili.

Już jutro odbędzie się emocjonująca gala na gołe pięści. W akcji ponownie zobaczymy “Króla nokautów”, który zmierzy się z gwiazdą King Of The Streets Simonem “The Savage” Henriksenem. W ringu zobaczymy również Mateusza Kubiszyna walczącego z Łukaszem Parobcem, czy debiut “Popka”.

Galę na żywo możesz obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

“Balboa” w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl przyznał, że o przeciwniku dowiedział się dopiero w drodze do Pionek, gdzie odbędzie się gala. Nie ukrywa, iż w tym momencie może zawalczyć z każdym, gdyż i tak przez całe przygotowania nie wiedział, kto jest jego rywalem.

Rozmowę przerwał “Don Diego”, który zdradził, jak typuje superfight. Widzi Balboę w roli ogromnego faworyta i wskazał nawet konkretną rundę, w której wygra:

– Rozwala go i robimy rewanż. Ja myślę, że nie wyjdzie to poza trzecią rundę max. Druga runda może początek trzeciej. No oczywiście, że “Balboa” rozje*e.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments