Piątek, 19 Lipca, 2024

GROMDA 15. Bicek awansuje do półfinału turnieju! Znokautował Tatę w drugiej rundzie [WIDEO]

Opublikowane 1 grudnia 2023, 21:12
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

GROMDA 15 bez wątpienia zapisze się na kartach historii polskich walk na gołe pięści. To najmocniejsza karta walk, jaką dotychczas mogliśmy oglądać w tej formule.

Za nami pojedynek turnieju, w którym udział bierze ośmiu zawodników, a wśród nich znajduje się “Rambo”, “Wilku”, “Golcuś”, “Dorian”, “Tata”, “Bicek”, “Joker” oraz “Ghost”. Największymi faworytami są “Rambo”, “Golcuś” oraz “Joker”, gdyż mają największe doświadczenie.

Dwaj pierwsi przeszli do GROMDY z WOTORE, gdzie stoczyli 5 pojedynków i wygrali 4 razy. Z kolei ostatni zawodnik to zwycięzca turnieju The War. Teraz jednak wszyscy mają okazję spróbować swoich sił w największej w kraju organizacji walk na gołe pięści, gdzie poziom jest naprawdę wysoki.

Turniej to jednak nie wszystko, gdyż na karcie walk znalazło się wiele superfightów. GROMDA 15 to także takie pojedynki jak Kubisz vs Parobiec, Balboa vs Henriksen czy “Popek” vs “Orsu Corsu”.

Oglądaj GROMDA 15: “Don Diego” vs “Goat” na żywo

GROMDA 15: Bicek vs Tata – RELACJA

RUNDA 1

Obaj panowie rzucili się na siebie i nie unikają wymian. Mocne ciosy Taty, ale Bicek posłał mocny cep i poleciał rywal na deski! Wrócił na nogi, a zaraz na deski padł Bicek, który ma problem z nogą. Tata rusza z krótkimi sierpami, ale odpowiada przeciwnik. Trafił jeszcze w ostatnich sekundach podbródkiem Bicek, ale wytrzymał do gongu przeciwnik.

RUNDA 2

Bicek cierpi z powodu kontuzji mięśnia, ale ustrzelił Tatę! Ten nie wstaje przed końcem liczenia i mamy koniec walki!

Wynik walki: Bicek wygrał przez TKO w 2. rundzie!

Sprawdź wywiady z gali GROMDA 15:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments