Piątek, 12 Lipca, 2024

GROMDA 15. Chuligan Górnika Wałbrzych w półfinale! Brutalnie znokautował rywala w 37 sekund [WIDEO]

Opublikowane 1 grudnia 2023, 21:28
przez Przemek Krautz
4
0
Brak komentarzy

GROMDA 15 bez wątpienia zapisze się na kartach historii polskich walk na gołe pięści. To najmocniejsza karta walk, jaką dotychczas mogliśmy oglądać w tej formule.

Za nami pojedynek turnieju, w którym udział bierze ośmiu zawodników, a wśród nich znajduje się “Rambo”, “Wilku”, “Golcuś”, “Dorian”, “Tata”, “Bicek”, “Joker” oraz “Ghost”. Największymi faworytami są “Rambo”, “Golcuś” oraz “Joker”, gdyż mają największe doświadczenie.

Dwaj pierwsi przeszli do GROMDY z WOTORE, gdzie stoczyli 5 pojedynków i wygrali 4 razy. Z kolei ostatni zawodnik to zwycięzca turnieju The War. Teraz jednak wszyscy mają okazję spróbować swoich sił w największej w kraju organizacji walk na gołe pięści, gdzie poziom jest naprawdę wysoki.

Turniej to jednak nie wszystko, gdyż na karcie walk znalazło się wiele superfightów. GROMDA 15 to także takie pojedynki jak Kubisz vs Parobiec, Balboa vs Henriksen czy “Popek” vs “Orsu Corsu”.

Oglądaj GROMDA 15: “Don Diego” vs “Goat” na żywo

GROMDA 15: Rambo vs Wilku – RELACJA

RUNDA 1

Wilku w tarapatach, Rambo mocno ustrzelił go lewymi sierpami. Odpowiedział rywal, ale po prawym na prawym Wilku poleciał ciężko na deski! Sędzia kończy walkę!

Wynik walki: Rambo wygrał przez KO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiady z gali GROMDA 15:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
4
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments