Piątek, 19 Lipca, 2024

GROMDA 15. Mario pokazał charakter! Powrócił po trzech nokdaunach! [WIDEO]

Opublikowane 1 grudnia 2023, 21:48
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Za nami powrót jednego z najbardziej uwielbianych zawodników organizacji! Podczas GROMDA 15 po rocznej przerwie powrócił Mariusz “Mario” Kruczek.

Gala GROMDA 15 kończyła kolejny bardzo udany rok dla największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Po latach w końcu został wyłoniony niekwestionowany mistrz, którym został “Don Diego”. Nie zabrakło hitowych debiutów oraz emocjonujących pojedynków, co miało też miejsce dzisiejszego wieczoru.

Oprócz elektryzującego turnieju na gali GROMDA 15 fani zobaczyli też liczne superfighty. Ponownie w charakterystycznym ringu 4×4 m stawił się “Capo”, który zmierzył się ze “Słomką”, ale nie zabrakło też debiutantów Jednym z nich był Anglik “Machine Gun”, który spotkał się w kwadratowym pierścieniu z “Arczim”. W innej walce “Raging Bull” został przywitany w organizacji przez Mariusza “Mario” Kruczka.

GROMDA 15. Mario vs Raging Bull – RELACJA

RUNDA 1

Mario szkua skrócenia dystansu, poza nim Raging Bull, który początkowo przecina powietrze. Trafił prawym debiutant, Kruczek poleciał na deski! Poirytowany Mario szybko podchodzi z serią uderzeń, ale zaraz ponownie wylądował na deskach. Idzie na wyniszczenie Mariusz Kruczek, który sięga głowy Raging Bulla! Ustał ciosy debiutant, posłał jeszcze cios, po który Mario był liczony.

RUNDA 2

I od razu mamy awanturę! Wiatraki z obu stron, Mario szuka podbródków, ale debiutant już jest wypompowany. Musiał uklęknąć, wraca jeszcze do walki, ale sędzia kończy walkę! Raging Bull przegrywa z Mariem!

Wynik walki: Mario wygrał przez TKO w 2. rundzie!

Sprawdź wywiady z gali GROMDA 15:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments