Czwartek, 18 Lipca, 2024

GROMDA 15. Szmajda brutalnie rozbija rywala! Przechodzi do półfinału [WIDEO]

Opublikowane 1 grudnia 2023, 21:21
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

GROMDA 15 bez wątpienia zapisze się na kartach historii polskich walk na gołe pięści. To najmocniejsza karta walk, jaką dotychczas mogliśmy oglądać w tej formule.

Za nami pojedynek turnieju, w którym udział bierze ośmiu zawodników, a wśród nich znajduje się “Rambo”, “Wilku”, “Golcuś”, “Dorian”, “Tata”, “Bicek”, “Joker” oraz “Ghost”. Największymi faworytami są “Rambo”, “Golcuś” oraz “Joker”, gdyż mają największe doświadczenie.

Dwaj pierwsi przeszli do GROMDY z WOTORE, gdzie stoczyli 5 pojedynków i wygrali 4 razy. Z kolei ostatni zawodnik to zwycięzca turnieju The War. Teraz jednak wszyscy mają okazję spróbować swoich sił w największej w kraju organizacji walk na gołe pięści, gdzie poziom jest naprawdę wysoki.

Turniej to jednak nie wszystko, gdyż na karcie walk znalazło się wiele superfightów. GROMDA 15 to także takie pojedynki jak Kubisz vs Parobiec, Balboa vs Henriksen czy “Popek” vs “Orsu Corsu”.

Oglądaj GROMDA 15: “Don Diego” vs “Goat” na żywo

GROMDA 15: Joker vs Ghost – RELACJA

RUNDA 1

Ghsot szybko ruszył do przodu, Szmajda został ustrzelony prawym sierpem i był liczony. Joker musi radzić sobie z nawałnicą rywala, ale jak łapie dystans to kapitalnie zasypuje Ghosta prostymi! Ustrzelił raz podbródkiem, a po kolejnym liczeniu ponownie trafił rywala. I raz jeszcze Ghost po krótkiej serii padł na deski! Joker złapał tempo i dominuje… a narożnik rywala rzuca ręcznik!

Wynik walki: Joker wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Sprawdź wywiady z gali GROMDA 15:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments