Piątek, 19 Lipca, 2024

Popek nie zawiedzie? Don Diego typuje jego debiut w GROMDZIE! [WIDEO]

Fot. YouTube/GROMDA
Opublikowane 1 grudnia 2023, 13:12
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już dzisiaj dowiemy się, jak “Popek” poradzi sobie w krwawych walkach na gołe pięści. Kibice w końcu doczekali się jego debiutu.

O godzinie 20:00 rozpocznie się gala GROMDA 15, podczas której do ringu wejdzie popularny raper. Ma on już za sobą walki w MMA dla różnych organizacji, jednak jeszcze nigdy nie bił się na gołe pięści. W debiucie stanie do pojedynku z francuskim chuliganem “Orsu Corsu”.

Galę na żywo możesz obejrzeć będzie można wyłącznie w systemie PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 34,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami!

Głos przed walką “Popka” zabrał Mateusz Kubiszyn. Mistrz GROMDY potwierdził, że raper rzeczywiście ma za sobą ciężkie przygotowania i miał okazję nawet z nim trenować. Zdaniem “Don Diego” wszystko zależy od głowy “Popka”.

Jeśli tylko wyjdzie do ringu z odpowiednim nastawieniem to zdaniem niepokonanego posiadacza pasa ma szansę odnieść zwycięstwo. Chuligan z Francji nie będzie jednak łatwym celem, gdyż ma już doświadczenie w tego typu pojedynkach:

– Trudno tutaj cokolwiek powiedzieć. “Popuś” wraca. Jako małolat jarałem się jego walkami w Anglii. Młody “Popek” był troszeczkę inny. Życie go trochę zniszczyło i teraz wielki powrót. Wiem, że przerobił ciężki okres przygotowawczy. Brałem z nim udział w treningu i naprawdę jechał mocno. Jeżeli w głowie wszystko zagra, będzie spoko. Jak “Popuś” wjedzie jak dzik w żołędzie, to ma szansę znaleźć zwycięstwo.

Sprawdź wywiady przed galą GROMDA 15:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments